Як створити свій акаунт на Facebook

фішки фейсбук

Похвалитися наявністю акаунта в соціальних мережах сьогодні може практично кожен Інтернет-користувач. Реєстрація займає всього кілька хвилин, а можливості, які вона дає, здаються майже безмежними. У цій статті ми розповімо про те, як створити сторінку у Фейсбуці – самій відомій і популярній соцмережі сучасності.

Що таке акаунт або обліковий запис?

Почнемо з того, що взагалі таке «акаунт». За великим рахунком, це персональний обліковий запис, що ідентифікує конкретного користувача і відкриває йому доступ до користування тим чи іншим сервісом. Сервер здійснює збір інформації про користувача, але боятися цього не варто – він гарантує безпеку і конфіденційність особистих даних. На Фейсбуці кожному запису присвоюється індивідуальна сторінка, яка дозволяє ініціювати і підтримувати спілкування з іншими користувачами шляхом обміну повідомленнями, медіафайлами, новинами і т. д. Щоб скористатися всіма доступними можливостями соцмережі, необхідно лише пройти реєстрацію.

Реєстрація на Фейсбуці

Взагалі з реєстрацією рідко виникають які-небудь проблеми. Інтерфейс Фейсбуку вже давно переведений на російську мову, і користувачеві залишається тільки послідовно виконувати кроки. Тим не менше, тільки що відкрили для себе світ соціальних мереж користувачі можуть зіткнутися з нерозумінням реєстраційного процесу. Покрокова інструкція по реєстрації в FB представлена тут. А зараз розглянемо основні етапи створення облікового запису.

Отже, Facebook на головній сторінці зустрічає своїх гостей пропозицією приєднатися до спільноти. Реєстрація максимально спрощена – потрібно лише ввести дані про себе і залишити свої контакти (номер моб. телефону або e-mail).

Ім’я та прізвище повинні відповідати дійсності, оскільки це найбільш вірний спосіб знайти своїх реальних друзів і знайомих на Фейсбук. Крім того, важливо залишити справжній номер мобільного телефону або e-mail. По-перше, вони використовуються для авторизації на сайті. По-друге, з їх допомогою ви зможете відновити забутий пароль або при необхідності розблокувати сторінку.

Далі вам належить заповнити профіль: відзначити місця проживання/навчання/роботи, розповісти про свої захоплення, поставити фотографію (аватарку) і т. д. Заповнення цих полів не є обов’язковим, однак істотно полегшить пошук друзів у соціальній мережі. Ви можете пропустити ці кроки і повернутися до них вже по закінченню реєстрації.

У завершенні процесу система попросить вас підтвердити бажання зареєструватися на Facebook. Для цього на вказаний вами e-mail буде надіслано лист з посиланням, і секретним кодом. Пройшовши за цим посиланням, ви підтверджуєте свій намір користуватися соціальною мережею.

Якщо при реєстрації ви вказали номер мобільного телефону, то дочекайтеся SMS з підтвердними кодом. Після його введення на сайті ви зможете користуватися всіма можливостями, які пропонує Фейсбук своїм користувачам.

Незважаючи на те, що Facebook є типовою соціальною мережею, створеною в першу чергу з метою спілкування, багато користувачів використовують його для реклами і просування товарів/послуг. Монетизація сервісу змушує їх створити багато акаунтів, щоб накрутити «лайки» та привернути увагу реальних користувачів. На щастя, система соцмережі відстежує фейкові профілі і блокує їх.

Як створити свій акаунт на Facebook
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar