Як у Facebook видалити повідомлення?

Як у Facebook видалити повідомлення

Статтю оновлено:

Іноді, спілкування в Фейсбук приносить негативні емоції, і щоб не натикатися зайвий раз на неприємну листування або окремі повідомлення, їх можна просто видалити. Зробити це зовсім не складно, потрібно лише слідувати крокам, які описані далі в цій статті.

Після того, як ви увійшли в свій аккаунт на Фейсбук, в бічному меню зліва виберіть пункт «повідомлення» і натисніть на нього.

Ви опинитеся в розділі обміну повідомленнями, саме тут можна видалити неприємну переписку або кілька окремих повідомлень. У лівому блоці відображаються останні відправлені або отримані повідомлення. Виберіть цікавий діалог (для цього достатньо просто натиснути на нього) і зверху, в області обміну повідомленнями (праворуч від кнопки «Нове повідомлення»), натисніть на шестірню (меню «Дії»).

Для того, щоб видалити всю переписку, в контекстному меню необхідно вибрати відповідний пункт – «Видалити листування…». Якщо ви не передумали видаляти історію – просто підтвердіть свої дії. Після цього вся ця історія повідомлень піде і не буде вас більше турбувати. Якщо ж ви передумали і вирішили залишити листування – просто натисніть на кнопку «Скасувати».

Якщо ви хочете позбутися від декількох певних повідомлень, в контекстному меню при натисканні на шестірню – «Дії») виберіть пункт «Видалити повідомлення…».

Тепер в історії листування ви повинні знайти необхідні повідомлення і відзначити їх галочками. Потім натиснути кнопку «Видалити». Ось і все, ви позбулися обридлих повідомлень всього за кілька хвилин.

Варто зауважити, що історія листування зміниться або відійде повністю тільки у вас, у вашого співрозмовника вона залишиться без змін і на це ви, на жаль, ніяк не можете вплинути.

Як приховати дату народження у фейсбуці

Маловідомі, але корисні можливості Фейсбук

Іноді хочеться прочитати отримане повідомлення, але так, щоб відправник про це не дізнався. Політика компанії Фейсбук не передбачає такої можливості і попереджає, що не схвалюється стороннє втручання, але ми розповімо вам, як це можна зробити.

Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, можна встановити таке розширення, як Facebook Unseen. Для тих, хто воліє приховувати рекламу з допомогою AdBlock Plus, буде приємною несподіванкою, що з його допомогою також можна приховати статус прочитання (для цього необхідно зайти в налаштування розширення).

Для тих, хто воліє такі браузери Firefox, Internet Explorer – є розширення Crossrider’s Chat Undetected, яке також приховує факт прочитання повідомлення.

Перевірити спам

Деякі повідомлення, отримані від інших користувачів, Фейсбук відзначає як спам. Може бути кілька причин того, що повідомлення порахували спамом – це або надмірна активність відправника (відправлено занадто велика кількість повідомлень за день), або підозріле зміст листа.

У будь-якому разі, серед декількох непотрібних повідомлень, можна наткнутися на цікаве повідомлення від старого друга, а може бути і на досить важливу інформація, помилково потрапила в папку «Спам».

Подивитися на свій профіль у Фейсбук чужими очима

Якщо ви хочете приховати інформацію на сторінці від когось із друзів, але не впевнені, що все вірно зробили-це легко перевірити.

Перейдіть на сторінку вашого профілю.

Праворуч від вашого імені знаходиться кнопка “подивитися Журнал дій”, а біля неї – кнопка з троеточием (саме її ми і шукали). Натискаємо на кнопку «…» і вибираємо «Переглянути як…».

Вибираємо певного користувача з контактів і перевіряємо, як він бачить вашу сторінку своїми очима.

Як у Facebook видалити повідомлення?
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar