Як відписатися від усіх в Instagram на телефоні і ПК

Як відписатися від всіх зразу на Instagram

Статтю оновлено:

З даної статті ви дізнаєтеся, як відписатися від всіх зразу на Instagram. Це можливо як на мобільних пристроях, так і на комп’ютері.

На жаль, в Instagram немає такої функції, яка б дозволила скасувати відразу всі ваші підписки. В Instagram є обмеження на те, яка кількість людей у годину, можна підписатися або скасувати підписку. Якщо ви скасуєте підписку на велику кількість користувачів за короткий проміжок часу, це призведе до тимчасової блокування облікового запису. Тому не варто зловживати такою можливістю.

Методи, що дозволяють відписатися від всіх на Інстаграм відразу на iPhone і Android

Запустіть Instagram, натиснувши на різнобарвну іконку, що нагадує камеру. Якщо ви вже увійшли в систему, то опинитеся на головній сторінці Instagram.

Якщо ви не увійшли в свій аккаунт, введіть своє ім’я користувача (або номер телефону) та пароль, а потім натисніть кнопку «Увійти».

Натисніть на своє зображення профілю в правому нижньому кутку екрану.

Відкрийте розділ «Підписники» у правому верхньому куті екрану. У ньому буде представлений список людей, на яких ви в даний час підписані.

Трохи вище зазначено кількість людей, на яких ви підписані.

Натисніть на Підписки поруч з ім’ям людини. Такі кнопки будуть розташовані праворуч від кожної людини, на яку ви підписані.

Натисніть Скасувати підписку при появі запиту у спливаючому вікні, щоб відписатися від обраного користувача.

Повторіть процедуру, щоб відписатися від всіх акаунтів, на які ви підписані. Коли закінчите, в списку «Підписки» не повинно залишитися жодного користувача.

У деяких облікових записів на Instagram — особливо нових — підписку можна скасувати лише з 200 акаунтів в годину.

Також ви можете скористатись різними додатками, наприклад Unfollow. Але вони також не дають можливості відписатись від усіх одразу.

Як за одну хвилину завантажити всі фотографії з Instagram

Відписка від усіх підписок в Інстаграм на компютері Windows і Mac

Відкрийте сайт Instagram. Знайти його можна за адресою: https://www.instagram.com/. Якщо ви вже увійшли в Instagram на своєму комп’ютері, то опинитеся в новинній стрічці Instagram.

Якщо ви ще не ввійшли в системі, введіть своє ім’я користувача (або номер телефону) і пароль для доступу до свого облікового запису.

Натисніть на своє зображення профілю у верхньому правому куті стрічки Instagram. Так ви потрапите на свою сторінку профілю.

Відкрийте розділ «Підписники» у верхній частині сторінки профілю, внизу і праворуч від імені користувача. Тут буде представлений список людей, на яких ви в даний час підписані. Відписатися від всіх одразу в Інстаграм не вийде і тут. Потрібно теж клікати по кожній підисці.

Читайте все про Інстаграм в розділі нашого сайту.

Число в розділі «Підписники» позначає кількість людей, на яких ви підписані.

Натисніть на Підписки праворуч від облікового запису, щоб скасувати підписку. У тому місці, де була кнопка «Підписки» повинна з’явитися синя кнопка «Підписатися».

Повторіть, щоб відписатися від всіх акаунтів, на які ви підписані. Коли закінчите, в списку «Підписки» не повинно залишитися жодного користувача.

У деяких облікових записів на Instagram користувачам доводиться чекати близько години після кожних 200 скасованих передплат, перш ніж продовжити.

Поради про відписку на Інстаграм

Незважаючи на існування додатків, які дозволяють масово відписатися від користувачів на Instagram, вони зазвичай вимагають плату за свої послуги. Або через відписку від кожних декількох підписок включають рекламу.

Якщо ви хочете знайти такі додатки – напишіть у пошуці Unfollow Instagram.

Попередження

Якщо ви відпишіться від занадто великої кількості користувачів за годину, ваш обліковий запис може бути тимчасово заблокований, а ліміт на підписку/відписку — зменшений до декількох годину.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar