Як встановити Телеграм на комп’ютер

встановити Телеграм на комп'ютер

У цій статті поговоримо про те, як встановити Телеграм на комп’ютер чи телефон, які основні переваги у месенджера та які можуть виникнути проблеми (наприклад, не можу зайти в Telegram , що робити).

Месенджер Telegram з’явився в 2013 році. Тоді ж його творець Павло Дуров розмістив в загальному доступі свою переписку з братом, зашифровану за технологією MTProto, з умовою: хто обійде шифрування і прочитає листування – отримає $200 000. Пробували багато, але зламати листування нікому не вдалося. Ця технологія і зараз лежить в основі шифрування повідомлень Телеграм-месенджера, який позиціонується як найбезпечніший у світі.

За допомогою Телеграм можна писати повідомлення, а також дзвонити один одному і обмінюватися медіафайлами. Крім того, мессенджер дозволяє створювати канали, використовувати секретні чати і багато іншого.

Існують різні версії Телеграм – для смартфонів, планшетів, а також для персональних комп’ютерів. Версія для ПК до недавнього часу мала два обмеження – неможливість дзвонити і створювати секретні чати, але з травня 2017 року з’явилася можливість здійснювати дзвінки через десктопну версію Телеграма. Функція секретних чатів також стала доступна в останніх версіях месенджера. Таким чином, зараз ви можете використовувати телеграм на ПК без всяких обмежень.

Як завантажити і встановити Телеграм на комп’ютер: покрокова інструкція

Перше, що потрібно зробити для установки Телеграм – завантажити програму. Це просто, але все ж у деяких користувачів виникають проблеми. Тому ми розповімо, як знайти Телеграм і завантажити його безпечно.

 1. Перейдіть на офіційний сайт і почніть завантаження. Якщо ви використовуєте Windows, виберіть пункт «Telegram для Windows», а також вашу версію операційної системи.
 2. Натисніть на кнопку “встановити” і дочекайтеся закінчення процесу установки

Після скачування відкрийте програму установки і дотримуйтесь інструкції. Принцип установки Телеграм не відрізняється від інших програм: якщо ви не перший раз щось завантажуєте, то цей процес пройде без труднощів. Потрібно вибрати папку для завантаження (вона задається за замовчуванням, але її можна змінити), після чого кілька разів натиснути на «Next».

До речі, завантажувати і встановлювати Телеграм потрібно тільки для ПК. На смартфоні ним можна користуватися без установки програми.

Як завантажити Телеграм українською мовою

Перша стандартна версія Телеграм не має української мови. Весь інтерфейс месенджера був представлений на 7 мовах, але української в цьому списку довгий час не було. Якщо потрібна саме українська версія, то ось кілька рішень:

 1. Перейдіть на сайт telegram-store.com або load-soft.com і скачайте Телеграм українською для потрібної системи: пк, Андроїд і т.п.
 2. Якщо ви вже встановили офіційну версію, то можете самі активувати українську мову. Для цього створіть новий канал з ботом по імені – @telerobot. Вам відразу нададуть готові смс. Вибираєте потрібне вам і у відповідь прийде повідомлення з файлом. Скачайте його і відкрийте налаштування телеграм. Наберіть на клавіатурі «loadlang» і у вікні, виберіть файл Ukrainian.string (він знаходиться в папці «Завантаження») Все, тепер у вас Телеграм українською.

Це було раніше. А зараз достатньо зайти в налаштування і там вказати українську мову.

Скачувати Телеграм рекомендується тільки з офіційного сайту або надійних перевірених джерел.

Портативна версія Телеграм

Існує також портативна версія клієнта Telegram для ноутбука або ПК з операційною системою Windows. Від вас вимагається всього лише завантажити на офіційному сайті архів tportable.0.8.38.zip з одним-єдиним файлом, що має розширення .exe. Цей файл потрібно перемістити в будь-яку папку на вашому комп’ютері або на флешку.  Чудовий варіант, що дозволяє використовувати Телеграм на комп’ютері без установки.

5 цікавих фактів про Телеграм

 1. Програма завантажена більше 100 мільйонів разів. Кількість повідомлень, що відправляються через телеграм кожен день, становить 15 мільярдів.
 2. Месенджер відрізняється можливістю створити групу з 200 осіб, а також супергрупи з 1000 чоловік. Для порівняння: Whatsapp “подужає” тільки 100 осіб.
 3. У Гонконзі Телеграм використовували під час протестів і мітингів. Раніше учасники домовлялися в Фейсбуці або Твіттері, але їх швидко обчислювали влада, і мітинги придушувалися. Телеграм ж зламати і розшифрувати практично неможливо, тому мітингувальники спілкуються саме в ньому. З цієї ж причини у Павла Дурова навіть почалися проблеми зі спецслужбами: його звинуватили в тому, що месенджер Телеграм використовують для переговорів терористи.
 4. Коли WatsApp “впав” через технічні неполадки на 4 години, Телеграм завантажили 5 мільйонів чоловік. За тиждень він поширився на 48 країн і досі утримує свої позиції.
 5. Телеграмом користуються в основному за кордоном. На Україну припадає всього 0,5% від усіх користувачів.

Популярність месенджера тісно пов’язана з його перевагами.

ТОП-10 переваг Телеграм перед іншими месенджерами

 1. Телеграм – найшвидший з месенджерів
 2. Він дає можливість видаляти повідомлення (причому як на своєму комп’ютері, так і на комп’ютері одержувача)
 3. Не має реклами, платних стікерів та іншого.
 4. Використовує мінімум трафіку, не викачує нічого зайвого.
 5. Повідомлення ніколи не втрачаються.
 6. Вся переписка і файли зберігаються в хмарі.
 7. Дуже зручна реєстрація та авторизація.
 8. Автосинхронізація на будь-якому пристрої.
 9. Можливість створювати канали і ділитися інформацією з необмеженою кількістю користувачів.
 10. Автозбереження чернетки, а також можливість редагування вже відправлених повідомлень.

І це далеко не повний список переваг Телеграма перед іншими месенджерами!

Реєстрація в Телеграм

Ви успішно завантажили і встановили Телеграм на комп’ютер. Тепер потрібно створити свій акаунт і ви зможете користуватися вашим новим месенджером. Процес реєстрації зведений до мінімуму. Все, що потрібно – номер телефону. Ніяких логінів і паролів. Обліковий запис створюється автоматично.

Отже, приступимо.

 1. Запустіть Телеграм з ярлика на робочому столі. Відкриється вікно, в якому потрібно натиснути кнопку «Start Messaging»
 2. Наступний екран пропонує нам ввести номер телефону, до якого буде прив’язана телеграм і на який прийде смс з кодом активації. Вводимо!
 3. На вказаний вами номер прийде код активації. Вводите його і все – у вас є персональний акаунт.

 

Тепер ви можете користуватися всіма можливостями месенджера Телеграм.

5 проблем з Телеграм і способи їх вирішення

Закон Мерфі говорить: “якщо може трапиться щось погане, то це трапиться». В будь-якій програмі у деяких користувачів виникають труднощі з реєстрацією.

Проблема 1. Не приходить смс з кодом підтвердження

Рішення

Зателефонувати за номером, вказаним на офіційній сторінці або на сторінці реєстрації в програмі. (Менеджер продиктує вам код, і ви активуєте аккаунт.)

Проблема 2. Відмова запуску програми

Рішення

Переконайтеся, що завантажили потрібну версію месенджера для вашої ОС. При необхідності, перевстановіть телеграм. Також можна спробувати тимчасово відключити антивірус – проблема може полягати саме в ньому.

Проблема 3. Повідомлення про помилку

Рішення

Як правило, Телеграм сам роз’яснює суть проблеми у спливаючому повідомленні. Причиною може бути помилка авторизації або некоректне використання можливостей Телеграма. Рекомендується вийти з месенджера і перезапустити його.

Проблема 4. Не можу надіслати повідомлення

Причина

Вас підозрюють в розсилці спаму (наприклад: ви відправляєте однакове смс користувачам, яких немає у вас в контактах).

Вас заблокував користувач (наприклад: ви посварилися з дівчиною; в такому випадку купіть їй квіти і шоколадку. І можливо вона вилучить вас з чорного списку. А поки ви в ЧС, написати не можна, на жаль.)

У вас відсутнє підключення до Інтернету (перевірте, чи ви платили провайдеру в цьому місяці?

Якщо ви хочете відправити повідомлення людині не зі свого списку контактів, то можете отримати повідомлення «На жаль, ви можете відправляти повідомлення тільки взаємним контактам»). Це обмеження Телеграма, що має на меті захисту користувачів від спаму.  Іноді проблеми з повідомленнями виникають при використанні секретного чату, а буває, що вони переносяться на роботу з самими звичайними чатами. Щоб встановити таку помилку, вимкніть всі встановлені моди і плагіни і перезапустіть додаток Телеграм.

Проблема 5. Збилися налаштування в телеграмі/Телеграм не працює онлайн

Рішення

Іноді це відбувається через неправильно встановленого часу. Зайдіть в панель завдань клацніть на значок “Дата і час”, потім натисніть “Змінити налаштування дати і часу”, перейдіть у вкладку “Час Інтернету” і виберіть “Змінити параметри”, потім натисніть на “Синхронізувати з сервером в Інтернеті”.

Якщо проблема не в часі, скачайте і перевстановіть Телеграм. (Можливо ви завантажили програму на сумнівному джерелі і вона має баги. Краще завантажити телеграм безкоштовно за вказаними вище посиланнями і встановіть його заново. Всі ваші контакти збережуться, так як вони прив’язані до номера, а не до ПК.)

Сподіваємося, наша інструкція відповіло на всі ваші питання, і ви встановили Телеграм без проблем (а якщо вони виникли, то ви їх успішно вирішили). Якщо ж ви не знайшли тут опис своєї проблеми, то радимо зайти на офіційний сайт . Там описані всі можливі труднощі з Телеграмом, які тільки можуть виникнути.

Як встановити Телеграм на комп’ютер
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar