Як видалити акаунт у Телеграмі – автоматичне і ручне вимкнення профілю

видалити акаунт у Телеграмі

Статтю оновлено:

Причин, за якими у клієнта месенджера виникає необхідність у деактивації свого профілю, може бути кілька: перехід на інший додаток, втрата актуальності акаунта, брак часу на спілкування. Як видалити Телеграм?

Тому кожен користувач повинен розуміти, як видалити акаунт у Телеграмі, і які нюанси при цьому потрібно враховувати.

Функція самознищення облікового запису в Телеграм

Як відомо, історія листування в Telegram зберігається на пристрої користувача, а на сервері компанії. Із зростанням активності аудиторії серверна пам’ять поступово заповнюється, тому потребує періодичного чищення. Така оптимізація здійснюється за рахунок неактивних юзерів, які протягом тривалого періоду не вчинили жодних дій в месенджері.

За замовчуванням функція самознищення передбачає автоматичне видалення акаунта в Телеграмі через 6 місяців у разі пасивної поведінки користувача, тобто його відсутності в режимі онлайн. Проте кожен клієнт має можливість встановити інший дедлайн. Для цього необхідно:

  • Відкрити налаштування облікового запису.
  • Увійти в розділ «Privacy and security».
  • Знайти пункт «Account self-руйнує».
  • Вказати період деактивації: 1,3,6 або 12 місяців.

Коли буде підходити термін, на телефон прийде повідомлення про швидке видалення сторінки. Якщо немає наміру втрачати профіль, досить увійти в додаток і «засвітитися» онлайн. У цьому випадку таймер самознищення скинеться і почнеться новий відлік.

Як видалити акаунт Телеграм самостійно

Ручна деактивація в даному месенджері є більш складною процедурою і припускає наявність персонального комп’ютера. Щоб видалити свій акаунт, потрібно виконати наступні дії:

  • Відкрити на комп’ютері інтернет-браузер.
  • Перейти за адресою https://my.telegram.org/deactivate
  • Ввести свій номер телефону в міжнародному форматі, після чого натиснути «Next».

На профіль Telegram, прикріплений до вказаного телефонного номеру, буде надіслано повідомлення з кодом підтвердження. Наданий пароль необхідно вставити у відповідний рядок «Confirmation code» на сторінці браузера і натиснути «Sigh in».

На наступній сторінці слід дати згоду на видалення акаунту, натиснувши «Done». При бажанні можна вказати причину такого вибору.

З’явиться службове повідомлення для остаточного підтвердження дії. На питання «Are you sure?» слід відповісти «Yes, delete my account». Після цього зворотного шляху вже не буде, тому в разі виникнення сумнівів краще почекати з цим рішенням, вибравши альтернативну відповідь – «Nope, i’ll give it try another».

У разі реалізації даного алгоритму система повідомить, що обліковий запис успішно видалений і побажає якнайшвидшого повернення в ряди користувачів Телеграма.

Дізнайтесь, де шукати музку в Telegram.

Наслідки деактивації користувача

Перш ніж спалювати мости, варто гарненько зважити всі «за» і «проти»

Приймаючи рішення видалити свій профіль, необхідно знати про наслідки таких дій:

  1. Разом з аккаунтом з сервера Telegram видаляється і інша інформація – username, історія листування, контакт-лист, збережені фото, відео та ін.
  2. В месенджері не передбачено створення резервних копій, тому відновити видалену інформацію неможливо. В разі повторної реєстрації користувач починає з чистого аркуша.
  3. Після деактивації сторінки не можна відразу ж зареєструватися, використовуючи той же номер телефону. Доведеться почекати кілька днів. У зв’язку з цим, не рекомендується перевіряти роботу даного функціоналу без реального бажання видалити свій профіль.

Як зазначається у службовому повідомленні, яке з’являється в процесі деактивації профілю, дана дія є незворотньою. Тому слід добре подумати, перш ніж зважитися на такий крок. Адже всі напрацьовані контакти, цікаві діалоги, оригінальні стікер-паки й інша важлива інформація будуть безповоротно загублені. При цьому групові чати, створені віддаленим користувачем, продовжать функціонувати, так що інші учасники цих спільнот не постраждають.

Як видалити акаунт у Телеграмі – автоматичне і ручне вимкнення профілю
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar