Як видалити Інстаграм аккаунт з комп’ютера і телефону назавжди

Як видалити Інстаграм

Статтю оновлено:

Соціальні мережі – це не просто розважальні сайти, це повноцінні платформи, на яких створюються нові проекти. Користувачі активно запускають спільноти, мікроблоги, ведуть акаунти і деякі навіть заробляють на цьому гроші. Тому з даними сервісами пов’язано безліч питань.

Як видалити Інстаграм аккаунт з комп’ютера і телефону назавжди? Один з популярних питань. Незалежно від причин, зробити це можна , причому розробники вже подбали про тих, хто невпевнено приймає рішення про закриття свого профілю. Тому є два способи позбутися від аккаунта в Instagram.

Навіщо і як видалити Інстаграм?

Причини можуть бути різними, не сподобався сервіс, ведення Інстаграма забирає надто багато часу, створили новий акаунт, просто набридло викладати фото. Немає різниці, чому саме ви вирішили вдалися свій аккаунт, зробити це ви точно зможете, для цього передбачено 2 основних способи :

  • тимчасове блокування облікового запису;
  • видалення облікового запису назавжди.

Перша функція з’явилася в Інстаграмі згодом. Її розробники додали спеціально для тих користувачів, які можуть захотіти повернути свою сторінку. Краще скористатися цим варіантом, адже в майбутньому ви можете передумати, а після повного видалення нічого повернути вже не вийде.

Не поспішайте позбуватися від свого аккаунта, він може вам стати в нагоді для заробітку на продажу товарів в Інстаграм .

Якщо у вас з’явилися якісь проблеми при використанні свого профілю, зверніться в підтримку. Вам допоможуть їх вирішити, і ви продовжите користуватися аккаунтом. Також пам’ятайте, що в мобільному додатку є функція закриття акаунта. Можете просто приховати всі дані і забути про сторінці (альтернативний варіант).

Перший спосіб – як видалити акаунт в Інстаграмі назавжди

Цей варіант дозволяє видалити акаунт Instagram назавжди з телефону. Щоб ним скористатися, потрібно перейти на спеціальну сторінку офіційного сайту соціальної мережі по цьому посиланню . Можете зробити це з комп’ютера або мобільного пристрою, різниці немає, головне, щоб в браузері ви були авторизовані своїм акаунтом.

На сторінці ви побачите у верхній частині логін свого аккаунта, а під ним потрібно вибрати причину видалення. Різниці немає, вибирайте що завгодно, вам все одно дадуть деякі поради і спробують відмовитися від цієї дії. Залишиться тільки ввести пароль від аккаунта і натиснути на червону кнопку:

Зверніть увагу, що після натискання кнопки абсолютно всі дані, пов’язані з вашим профілем будуть видалені. У тому числі лайки, підписки, а з таким же логіном заново зареєструватися не вийде.

Вилучений аккаунт Інстаграм, як його повернути?

Якщо в Інстаграм сторінка видалена за інструкцією вище, то неможливо її відновити. Це радикальний метод, багато користувачів після видалення профілю потім зверталися в підтримку з проханням повернути доступ і отримували відмову. Тому розробники пропонують використовувати альтернативний спосіб – тимчасове заблокування.

Спосіб другий – як видалити сторінку в Інстаграмі

Щоб скористатися таким способом, доведеться зайти в аккаунт через комп’ютер. Суть тимчасового блокування – можливість в майбутньому відновити профіль. При цьому, лайки, передплатники та інші дані залишаться без змін. Якщо вам це підходить, переходите до редагування профілю:

Всі ваші лайки та інші дані будуть тимчасово приховані до моменту відновлення. У розділі редагування профілю, спускайтеся вниз, там побачите посилання «Тимчасово заблокувати мій акаунт»:

Після переходу за посиланням, з’являється схожа сторінка (як при видаленні). Необхідно вибрати причину заморозки аккаунта, ввести пароль і натиснути кнопку:

Віддалений профіль інстаграм буде недоступний, всі коментарі, лайки, передплатники будуть приховані. По суті, ваша присутність в соціальній мережі буде видалено, але при бажанні його можна легко повернути.

Як відновити віддалений Інстаграм?

Тільки якщо сторінка тимчасово блокувалася, її можна відновити. Зробити це просто, достатньо з мобільного додатка пройти звичайну авторизацію. Функція блокування доступна раз в тиждень, можете скільки завгодно разів заморожувати, а потім розморожувати профіль, якщо в цьому є необхідність.

Як видалити Інстаграм з телефону?

Перший спосіб дозволяє видалити акаунт через браузер на мобільному пристрої. Другий варіант підходить тільки тим, хто може зайти в профіль з комп’ютера. Новачки також цікавляться, як позбутися від Instagram на смартфоні. Можна просто видалити додаток з пристрою:

Для цього можна скористатися інтернет-магазином додатків GooglePlay. Зайдіть в нього, потім через меню перейдіть до встановленими програмами і знайдіть там Інстаграм. Вибираєте і тиснете кнопку «Видалити». Це ж можна провести через настройки. Відкрийте їх на смартфоні, потім виберіть пункт «Додатки», щоб знайти і вибрати Instagram:

Точно така ж кнопка і тут є, натиснувши «Видалити», ви зітрете програму з пристрою, але аккаунт залишиться, тому можна буде в будь-який момент встановити додаток і авторизуватися. Є ще один стандартний спосіб видалення будь-якої програми – натисніть і утримуйте Instagram, після виділення перетягніть в область видалення.

Не поспішайте видаляти сторінку в Instagram

Ми часто робимо вчинки, про які потім шкодуємо. У будь-який момент можна видалити акаунт в Інстаграм назавжди, але краще не поспішати. Робіть тимчасову блокування або закривайте профіль, а потім просто видаляйте додаток з мобільного пристрою. Сторінка може стати в нагоді в майбутньому для різних цілей.

В одній зі статей я розповідав, як Instagram приніс мені за місяць 1500 $ . Через всі облікові записи можна заробляти гроші. Навіть якщо на ньому мало передплатників, залишайте його замороженим. Наприклад, якщо ви будете заробляти на розміщенні реклами, то там важливу роль відіграє вік сторінки.

Заробіток не єдина причина залишити можливість відновлення профілю. Ви можете в майбутньому передумати або він знадобиться вам для інших цілей. Тому варіант з блокуванням краще, адже по суті, все буде так само, ніхто не побачить більше ваші лайки і коментарі, тільки у вас залишиться шанс повернути доступ до сторінки.

Активним користувачам соціальної мережі може стати в нагоді пост про прямий ефір в Інстаграм . Там ми розповідали, як його провести, зберегти і дивитися.

Видалити Інстаграм з телефону назавжди не складно, але в цьому випадку, вже не вийде його відновити. З гаряча легко наробити помилок, тимчасово заблокуйте сторінку, а коли охолонете приймете правильне рішення.

Як видалити Інстаграм аккаунт з комп’ютера і телефону назавжди
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar