Як швидко видалити канал в Телеграм

що робити, щоб видалити канал в Телеграм

Статтю оновлено:

Інколи виникає необхідність видалити канал в Телеграм. Адже трапляється й таке, що на його просування не вистачає ні часу, ні сил, так і витрати не виправдовують очікувань.

Якщо ви раптом усвідомили, що це не ваше, то можете сміливо видалити канал в Телеграм. Але перед цим 10 разів подумайте: чи варто це робити?

Якщо у Вас багато передплатників (більше 10 000), то можна монетизувати трафік, щоб заробляти гроші хоча б на рекламних постах. Чи можна вигідно продати канал.

Як видалити канал в Телеграм з мобільного пристрою та комп’ютера

Якщо публікація контенту на каналі дається Вам з великими зусиллями, а передплатників не стає більше, то в голову приходить думка про видалення каналу.

Першим ділом, дізнаємося як видалити канал в Телеграм з мобільного пристрою (смартфон, планшет):

  1. Відкриваємо мобільний додаток Telegram на Android, Windows Phone або iOS;
  2. Переходимо в діалог і натискаємо на назву каналу;
  3. Зверху праворуч натискаємо на шестірню, щоб перейти в управління каналом. Звісно, щоб видалити канал в Телеграм – ви повинні бути його творцем, а не простим адміном або передплатником;
  4. У налаштуваннях відкриваємо вкладку «Інформація про канал» (Channel info), де в самому низу натискаємо на кнопку «Видалити канал» (Delete Channel). Як тільки ви підтвердите дію – канал буде видалено разом з усіма передплатниками та повідомленнями.

Зверніть увагу, що відновити видалений канал неможливо.

Щоб видалити канал в телеграм з комп’ютера, слід виконати схожі дії:

  1. Відкриваємо додаток Telegram на комп’ютері (Windows, mac OS, Linux);
  2. Вибираємо потрібний діалог і натискаємо на назву каналу;
  3. В категорії “Actions” є кнопка “Delete channel” – натискаємо на неї і підтверджуємо дію. Як ми вже писали вище – видалити канал може тільки його творець.

Після видалення каналу переписка і учасники зникнуть назавжди, без можливості все відновити. Вам також буде цікаво Як змінити тему у Телеграм.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar