Як видалити свою сторінку в facebook на компі та смартфоні

як видалити фейсбук

Статтю оновлено:

Багатьох користувачів цікавить, як видалити сторінку в фейсбуці. У цій статті ми розкажемо, як це зробити двома способами і позбутись свого акаунту як на компютері, так і на телефоні.

Як повністю видалити сторінку в фейсбуці (facebook)

Можна повністю видалити свій аккаунт в фейсбуці, якщо деактивації вам не достатньо. Для цього, заходьте на сторінку видалення акаунта: https://www.facebook.com/help/delete_account

Вам буде запропоновано авторизуватися в фейсбуці (якщо в даний момент ви не залогінились), після чого відкриється сторінка видалення облікового запису.

Ви можете переглянути відео, як це зробити:

Вас попередять, що після видалення облікового запису, ви не зможете отримати жодної інформації з сайту Facebook.com . Відновити свій профіль ви вже не зможете. Якщо ви остаточно вирішили видалити свою сторінку на Facebook — натискаєте кнопку Видалити мій акаунт.

Погодившись, ви зможете видалити фейсбук назавжди. З’явиться вікно, в якому потрібно ввести пароль, код з картинки і натиснути ОК.

Після цього з’явиться крайнє попередження англійською мовою, що ваш аккаунт буде видалений назавжди. Зміст повідомлення у тому, що в даний момент акаунт деактивовано, не видно в інтернеті і в Facebook ваш профіль друзі не знайдуть. Однак, якщо, протягом 14 днів ви ввійдете в свій аккаунт, то він тут же, чудесним чином, відновиться!

Дізнайтесь, як заробити гроші на facebook.com

Потрібно не заходити в свій аккаунт, не заходити в інші сервіси за допомогою облікового запису в Facebook, не натискати кнопки Поділитися. Тоді, через 14 днів з фейсбуку зникнуть ваші фотографії, коментарі та інша інформація.

Видалити сторінку на Фейсбук — секундне діло! Як це зробити?

Заходіть в свій акаунт на фейсбуці. Далі переходьте на сторінку, яку потрібно видалити. У верхньому меню натискаєте на Налаштування. Ви опинитеся на вкладці Загальні, перегляньте сторінку вниз і передостаннім пунктом побачите Керування обліковим записом. Клікніть по ньому і ви побачите внизу пункт «Видалити сторінку».

Далі клікаєте посилання в самому низу «Видалити свою сторінку». Цей метод деактивує сторінку, але не видалить її назавжди. Щоб вона пропала назавжди треба

Видалення сторінки у facebook — назавжди і без можливості відновлення відбувається тільки отут – https://www.facebook.com/help/delete_account

Як видалили фейсбук з телефона (смартфона, планшета)

Якщо ви просто хочете видалити додаток facebook – перетягніть ярлик в корзину на робочому екрані Андроїд.

Але якщо ви не знаєте як видалити сторінку у фейсбуці з телефона – дивіться відео нижче:

Надіємось стаття була для вас корисною, якщо так – поділіться в соцмережах з друзями, яким набрид фейсбук.

Як видалити свою сторінку в facebook на компі та смартфоні
Оцінка - 5, голосів - 3

2
Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Хома СоціопатАндрій Recent comment authors
newest oldest most voted
Андрій
Guest
Андрій

Дякую за статтю. Вже видаляю третій раз свій facebook і потім знов вертаюсь. Не залишає ця зараза, добре хоч на інстаграм я не підсів. Але вони все одно роблять все так, щоб людина могла відновити сторінку через деякий час, а якби видалив одразу, то вже би може і не вернувся туда)