Як захистити ваші акаунти в соціальних мережах: 5 ефективних порад

захистити свої сторінки вконтакті

Статтю оновлено:

Якщо ви докладаєте багато зусиль для того, щоб захистити свої акаунти в соціальних мережах, то ви знаходитесь на сторінці, яка вам потрібна. У статті ви дізнаєтесь як захистити сторінки в соцмережах.

Кожен, хто має власні сторінки в Facebook, Google Plus, Twiter, LinkedIn або d будь-якій іншій соціальної мережі, турбується про їх захист від небезпек в інтернеті. У цій статті ми пропонуємо вам кілька ефективних порад, які в подальшому допоможуть захистити ваші акаунти в соціальних мережах та зменшити ризик атак хакерів.

Користуйтеся системою виявлення небезпек

Ви можете захистити свій аккаунт, встановивши систему, яка подбає про ваші особисті конфіденційні дані. LogDog служить добрим прикладом такої системи. Це система виявлення небезпек для користувачів Андроїд, яка відразу попереджає вас, як тільки помітить якусь підозрілу діяльність у вашому акаунті. Це додаток легко здійснює перевірку, а потім надсилає вам повідомлення про те, що відбулася спроба доступу без авторизації.

Прислухавшись до цих порад, ви зможете заблокувати ваші акаунти в соціальних мережах, не пошкодити ваш сайт через хакерські атаки  і усунути порушення або непристойний контент.

Подбайте про ваш пароль

Чи знаєте ви, що краще створювати набагато складніші паролі, ніж ви це зазвичай робите? Саме так, ваш пароль повинен виглядати ось так: QRn=7gvdT*CYF ^-gp. Як приклад. Проте, ніхто не має ні часу, ні бажання запам’ятовувати або «заморочуватися» з такими складними паролями до кожного свого аккаунту.

Тільки уявіть собі цей незручний момент, коли ваш новий керівник повідомляє вас, що вислав вам на пошту термінове завдання, а ви не можете згадати свій пароль. Упс! Який облом! Система LastPass є гарним рішенням. LastPass зберігає ваші дані в безпеці, генеруючи і запам’ятовуючи паролі і логіни. В результаті, не потрібно хвилюватися про їх безпеку. Користуючись цією системою, не злякайтеся, якщо раптом всі ваші паролі перетворяться в хімічні формули.

Налаштування приватності і безпеки

Кожна соціальна мережа передбачає налаштування приватності і безпеки, користуючись якими, ви можете керувати доступом до ваших сторінок, стрічок з новинами і постів. Ці налаштування дозволяють блокувати користувачів, сторінки або події; ви можете дозволити певним користувачам бачити вашу сторінку, контактувати з вами або читати інформацію, яку ви розміщуєте на сторінці.

Тримайте друзів близько, а ворогів на безпечній відстані, тобто зробіть обмеження у налаштуваннях профілю Facebook пропонує опцію, яка повідомить вам, якщо хтось зайде у ваш аккаунт з іншого пристрою або браузера. Це дуже зручно! Використовуйте налаштування стрічок і тегів, щоб управляти тегами, які додають користувачі. Ми запрошуємо вас дізнатися більше про ці налаштування. А якщо ви ще не взялися за це, не зволікайте! Краще поспішіть!

Захисне програмне забезпечення

Встановлення антивірусу, або будь-якого іншого програмного забезпечення на свій ПК, смартфон або ноутбук є одним з кращих шляхів захисту від будь-якого типу онлайн загроз. Щоб захистити себе від нових вірусів, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію антивіруса. Захистіть надійно ваші пристрої від шкідливих і шпигунських програм, або небезпечних додатків, використовуючи Panda Antivirus або AVG AntiVirus, які надають безпеку на багатьох платформах, таких як Mac, Android і Windows.

Моніторинг корпоративних сторінок

Якщо велика кількість людей мають доступ до ваших корпоративних акаунтів, існує велика ймовірність, що ці сторінки можуть бути пошкоджені. SproutSocial є потужним програмним забезпеченням для бізнесу, яке працює через соціальні мережі. Ця система об’єднує всі повідомлення всіх ваших облікових записів в єдиний потік і допомагає відповідати вашим клієнтам через Facebook, Twiter, Googlle+ і Instagram. Доручіть працівникам IT відділу управління вашими корпоративними акаунтами. Вони можуть стежити за ними, регулярно змінюючи паролі.

Загалом, вам слід вжити серйозних заходів, щоб ваш акаунт не був «вразливим» для хакерів. Кожен повинен дбати про особисту інформацію, і ми сподіваємося, що ці поради стануть вам у нагоді! Не забувайте їх, і користуйтеся ними!

Оцініть сторінку

Категорія