Як запланувати публікацію в Фейсбук

Як запланувати публікацію в фейсбук

Статтю оновлено:

Привіт, друзі! У цій статті я розповім вам, як запланувати публікацію в Фейсбук. Мова йде про те, щоб відкласти пост та запланувати його на публікацію в майбутньому з заданням часу.

Планування публікації в феусбук – це важливий інструмент, яким повинен володіти кожен менеджер сторінок в Фейсбук. Щоб підтримувати зростання сторінки і інтерес публіки, в ідеалі, нам потрібно публікувати хоча б одну новину щодня.

Просто сказати, але складніше зробити! У кожного з нас є велика кількість завдань та проблем, які потребують негайного вирішення і фейсбук часто не є пріоритетом. Коли у Вас зовсім немає часу для публікації контенту, відкладений постінг виручить Вас у важку хвилину.

До речі, якщо Ви тільки починаєте рухатися в Фейсбук, обов’язково читайте наші інші статті із розділу Facebook. Там Ви дізнаєтеся, як оптимізувати сторінку Фейсбук, як заповнити інформацію про неї, плюс дуже багато цікавих фішок, які не дадуть Вам зробити помилки, що часто зустрічаються на сторінках Фейсбук.

Як запланувати публікацію на сторінці Фейсбук або як відкласти пост?

Зробити це дуже і дуже просто! Щоб запланувати публікацію:

  • Почніть створювати публікацію в самому верху хроніки на вашій сторінці;
  • Натисніть поруч з кнопкою «Опублікувати»;
  • Виберіть у випадаючому списку «Запланувати публікацію»;
  • Виберіть дату і час, коли публікація повинна бути розміщена;
  • Клацніть «Запланувати».

Для більшої наочності я записав коротеньке відео, в якому я покажу як запланувати публікацію, а також розповім, де можна переглядати всі заплановані публікації, як редагувати запланований пост, як змінити дату публікації та як видалити її, якщо Ви раптом передумали.

УВАГА! У рідному планувальнику Фейсбук Ви можете планувати публікації максимум на 6 місяців вперед з інтервалом у 5 хвилин.

Як запланувати публікацію в фейсбук заднім числом?

Фейсбук, до речі, дозволяє вибирати дату в минулому. Якщо Ви виберете вже минулу дату, то публікація з’явиться відразу ж в зазначеному місці в хроніці вашої сторінки, тобто не в самому верху, а саме в минулому. Тому, якщо Ви хочете, щоб шанувальники відразу ж побачили Ваш пост, то треба, звичайно, вибирати або сьогодні, або будь-який інший день у майбутньому.

Чи можна запланувати публікацію в особистому профілі?

Пам’ятайте, що офіційний планувальник публікацій доступний тільки на сторінках. Ви не можете запланувати публікації для особистого профілю. Що стосується особистих профілів, то я не зустрічала сервісів, які б пропонували можливість відкладеного постінгу для звичайних користувачів. Тому, на жаль, друзі, в особистому профілі доведеться публікувати вручну.

Як запланувати публікацію в групі Фейсбук?

Як я вже написав в попередньому питанні, Фейсбук дає можливість планувати публікації тільки на бізнес-сторінках. Якщо Вам потрібен сервіс для планування публікацій в групах Фейсбук, то подивіться сайт Hootsuite. А ще краще, подивіться сервіс SMMPlanner, у них як раз зовсім недавно з’явилася можливість постінгу в групи! Взагалі сервісів, які постять в групи Фейсбук дуже мало, так як технічно це складно зробити. Як мені здається, користуватися SmmPlanner зручніше, ніж Hootsuite, але дивіться і пробуйте самі. Як кажуть «На колірі і смак товариш не всяк».

Якщо Ви знаєте якісь інші сервіси за допомогою яких можна запланувати пост в групі Фейсбук, поділіться будь ласка силочкою в коментарях. Думаю, що для багатьох це буде дуже цікаво і корисно!

Дізнайтесь фішки фейсбук, які вам можуть знадобитись.

Планування публікацій з допомогою спеціальних сервісів

Дуже багато менеджерів сторінок користуються «нерідними» для Фейсбуку інструментами для планування публікацій. Це можуть бути, наприклад, популярні закордонні сервіси Hootsuite і Buffer або ж рунетівські, які крім світових соц. мереж включають і наші вітчизняні, наприклад, postso.com і smmplanner.com.

Деякі менеджери сторінок кажуть, що органічне охоплення запланованих публікацій зазвичай нижче, ніж постів, опублікованих «вручну», тобто Фейсбук показує такі публікації меншій кількості людей, ніж, наприклад, публікацію, зроблену звичайним шляхом (написали — опублікували). Я, чесно кажучи, не помічала такої проблеми, тому не думаю, що варто звертати уваги на ці розмови. Якщо публікація якісна і цікава, то у Фейсбук просто немає ніяких підстав не показувати її користувачам! Про те, як Фейсбук вирішує, якою охоплення отримає публікація, я розповідаю в моєму курсі «Як перемогти алгоритм Фейсбук і збільшити охоплення публікацій?». Так що якщо Вас цікавлять ці питання, то впевнена, що Ви будете просто в захваті від цього курсу!

Ну що ж, думаю, що мені вдалося відповісти на всі питання, що часто задаються з приводу відкладеного постингу в Фейсбук. Якщо я щось упустив, пишіть мені в коментарях.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar