Як заробити голоси вк безкоштовно і перевести їх в гроші

як заробити голоси вк безкоштовно

Статтю оновлено:

Голоси вконтакті – місцева валюта. На них можна купувати різні бонуси на зразок подарунків або спеціальних стікерів. У будь-якому випадку вони користуються великим попитом, так що багато хто готовий платити гроші за них, а ви можете заробити з допомогою голосів. Особливо коли дізнаєтеся способи, як заробити голоси вк безкоштовно і швидко.

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Існує кілька методик, які дійсно допомагають отримати голоси безкоштовно. Адже оплачувати по 7 рублів за один голос не кожен може або хоче. До речі, якщо ви не знаєте, як купити голоси, то робиться це просто.

Зайдіть в Мої налаштування – Платежі та виберіть Поповнити баланс. Вам нададуть кілька варіантів на вибір:

 • Банківська карта;
 • Мобільний телефон;
 • Платіжні системи;
 • Термінали оплати.

Виберіть відповідний спосіб і переведіть оплату у відповідності з інструкцією. Майте на увазі, що можна купити мінімум 10 голосів, а в деяких випадках – не менше 20. Якщо вам не потрібно так багато, можна заробити голоси вк безкоштовно і швидко в потрібній кількості.

Багато хто шукає способи накрутки голосів вконтакті за допомогою програм, але не звертайте увагу на подібні історії. Ви не зможете з їх допомогою отримати бажані голоси, а от акаунт втратити можете або встановити на комп’ютер вірус. Так що використовуйте тільки такі методики – вони безпечні.

Спеціальна пропозиція від ВК – заробіток голосів

Найочевидніший спосіб – скористатися спеціальною пропозицією від вконтакте. Щоб його знайти треба зайти в акаунт вконтакте, перейти в Мої налаштування – Платежі – Поповнити баланс. Виберіть нижній варіант Спеціальні пропозиції.

Спеціальна пропозиція від ВК

Тут ви побачите список програм та ігор, які дають голоси за дії. Натисніть на будь-який варіант, щоб дізнатися умови як заробити голоси у вк. Виконайте все у відповідності з інструкцією.

У цьому методі є кілька нюансів:

 • Ставте велике місто, щоб було більше пропозицій.
 • У новачків немає такої функції, так що почекайте пару місяців.

Відразу після зміни інформації в профілі також може пропасти доступ до спеціальних пропозицій, так як модератори перевіряють дані.

Кожен день (або майже) додаються нові завдання, багато з них дуже прості. Але їх швидко розбирають, так що заходьте і перевіряйте список частіше, щоб не пропустити хороші завдання.

Чим більше у вас друзів, тим більше пропозицій.

В цілому це один з найбільш цікавих і простих способів, як швидко заробити голоси у вк.

Конкурси та акції вконтакті

Ще один нескладний спосіб, який не займе багато часу. Але тут ваш виграш визначається успіхом і в цілому залежить більше від чесності ведучого, ніж від інших факторів. Втім, не будемо відкидати цей спосіб.

Шукати такі конкурси можна вручну або в пошуку новин (Новини – пошук), або натисніть на верхньому меню Спільноти і введіть «конкурси голоси». Випаде список груп, які проводять подібні конкурси.

Найактивніший на даний момент Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте. У них кожен день проходить який-небудь конкурс на 1-2 голоси.

Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте.

Крім того, на сайті randlott.ru іноді зустрічаються конкурси з призами у вигляді голосів. Детальніше про те, як перемогти в конкурсах можна прочитати в цій статті.

Як заробити голоси в вк безкоштовно

Існують спеціальні сайти, на яких можна виконувати різні дії в обмін на голоси. Завдання в основному для соціальних мереж – лайкнути, зробити репост, вступити в групу і т. п.

Я вже описував подібну роботу в статті як заробити в інтернет-мережі, і в ній перерахував сайти, які платять за ці дії грошима, а не голосами.

Roboliker – не вимагає реєстрації, достатньо вказати посилання на ваш аккаунт (скопіюйте з адресного рядка) і пошту (бажано не ту, яка прив’язана до вк). Потім проста перевірка – вам потрібно лайкнути з зазначеного запису фотографію, і ось ви вже можете працювати.

Висновок:

 • 1 голос – 300 лайків.
 • 5 рублів – 300 лайків
 • оплата за завдання

За реєстрацію отримуєте 10 лайків. Існує 3 види завдань, за які платять 1-2 лайка. Приведете нового друга +100 лайків. Якщо ж ви запросити трьох друзів і вони виконають по 25 завдань – ви отримаєте свій голос.

Vkway – на сайті потрібно авторизуватися через акаунт будь-якої соц.мережі (ВК, ОК, FB, TW, IG). Відразу зауважу, що входити через ВК незручно і в цілому цей сайт мені сподобався менше, ніж попередній.

1 голос = 300 бал.

Виконувати завдання можна для всіх перерахованих мереж, так що роботи багато. За кожну виконану дію нараховують 1-2 бали. Запросіть активних друзів (нехай виконають 20 завдань) – отримаєте 10 балів.

Увага! Пам’ятайте, що за масовий вступ до групи ваш акаунт можуть заблокувати. Тому краще заробляти голоси з лівої сторінки, щоб не втратити основну і не злити друзів спамом.

Це два перевірених сайту, які дійсно виплачують зароблені голосу і гроші. Відгуки на них в основному позитивні, головні претензії – можуть забанити вашу сторінку в соцмережах. Але це вже витрати роботи. В інтернеті можна пошукати подібні проекти.

Додатки Вконтакті роздають голоси

У свій час це був дуже популярний спосіб заробити голоси у вк. У далекому 2006 році я отримав 3 голоси за те, що три дні поспіль заходив у гру. Але зараз таких програм дуже мало, в основному пропонують зробити ставку голосами, а якщо виграєте, зможете подвоїти цю суму.

Але ясна річ, що тут складно передбачити успіх затії, так що можна втратити вкладені голоси і піти в мінус. Тому такі програми краще не використовувати.

Єдиний спосіб отримати голоси з додатків – запрошувати друзів. Деякі досі переказують голоси за залучених користувачів. Але тут складно перерахувати конкретні програми, тому що вони або швидко закриваються, або швидко припиняють виплату голосів, коли наберуть певну кількість учасників.

Їх можна знайти через пошук. Зайдіть в розділ Додатки і в пошук впишіть Голоси. Подивіться опис, і виберіть той варіант, де не потрібно вкладати власні голоси.

Як заробляти на голосах Вконтакте

Як бачите, способів заробити голоси вк безкоштовно і швидко досить багато. Але не всім потрібно так багато і вони б хотіли їх обміняти на гроші. На сайті це зробити неможливо, в правилах написано «Повернення грошей не передбачене». Тоді залишається тільки одне – продати їх.

Вартість голосів офіційно – 7 рублів.

Але це досить дорого для багатьох, так що вони із задоволенням придбають їх з рук, але за трохи нижчою ціною. Головне правило – ставити ціну не вище 5 рублів за голос, щоб у покупця був сенс їх купувати в обхід правил. Можна і 6, але тут вже буде складніше знайти покупця.

Як знайти покупця? Тут теж може виникнути заминка – не будете ж ви стукати всім підряд в лічку і пропонувати голоси. Це буде виглядати як явний обман, тому вас забанять. Так що краще не використовуйте цей спосіб. Краще виберіть один із наступних:

 1. Зареєструйтесь на сайтах на зразок wmmail.ru, SeoSprint та інших для виконання дрібних завдань. Там частенько зустрічаються завдання в стилі «передати голоси».
 2. Ще один варіант – продати голоси вк – дати оголошення про продаж голосів на таких сайтах, і встановити власну ціну. Зазвичай добре розходяться голоси за ціною 3 рублі/штука.
 3. Знайти групи вконтакті за запитом “Голоси ВК” і пропонувати голоси там. Бажано, щоб ваш аккаунт виглядав живим, справжнім та викликав довіру.

Як перевести голоси? Коли домовитеся про продаж, зайдіть в Мої налаштування – Платежі внизу сторінки знайдіть Передати голоси одному. Натисніть на це посилання, введіть адресу сторінки людини, вкажіть кількість голосів і напишіть супровідне повідомлення.

Ось і всі способи, як заробити голоси вк безкоштовно і швидко, а потім їх продати і отримати реальні гроші. Багато таким способом не заробиш, але якщо у вас накопичилося багато голосів, ви будете знати як їх «перевести в готівку».

Як заробити голоси вк безкоштовно і перевести їх в гроші
Оцінка - 5, голосів - 1

newest oldest most voted