Як заробити гроші за допомогою Facebook

заробіток в фейсбуці

Статтю оновлено:

У цій статті поговоримо про заробіток в Фейсбуці. Ви дізнаєтесь що потрібно, щоб заробляти тут гроші і якими способами можна добре заробити в цій соціальній мережі.

Якщо у вас є акаунт на Фейсбуці, то ви можете не тільки постити цікаві записи, спілкуватися з друзями і знаходити цікавих співрозмовників з інших країн, а також отримати непоганий дохід на своїй інтернет активності. Саме з цієї причини необхідно більш детально вивчити питання, як заробити на Фейсбук, не виходячи з дому.

Перш ніж замислюватися про способи заробітку на Фейсбук, вам необхідно більш глибоко вивчити саму систему. Це особливо важливо при умові, що ви нещодавно приєдналися до цієї соціальної мережі. Після того, як ви ознайомитеся зі специфікою роботи на даному ресурсі, ви зможете наповнити свою сторінку необхідним вмістом – контентом.

Так, якщо ви вирішили заробити в Фейсбук на тематичних статтях, картинках, відео і т. д., то постарайтеся розширити свій обліковий запис, хоча б до 3-4 сторінок. Крім цього, не забувайте щодня наповнювати свій блог всім необхідним контентом. Цілком достатньо буде додавати по 5-10 статей та публікацій щодня, тоді ви зможете отримати не тільки хороший дохід, але і масу нових підписників.

Якщо у вас немає можливості самостійно займатися своїм акаунтом ви можете найняти людину, яка буде це робити за вас. Звичайно, доведеться трохи витратитися, однак якщо зіставити ваші доходи з витратами, тоді ви самі побачите, що різниця практично не відчувається.

Вибираємо напрямок для заробітку на фейсбуці

Перш ніж почати заробляти, необхідно вибрати напрям, в якому ви збираєтеся просуватися. Так, до цього можна підійти з 3 сторін:

 • Підбір тематичної категорії, відштовхуючись від особистих хобі та інтересів.
 • Вибір більш прибуткових напрямів, незважаючи на те, що вони не входять в перелік ваших інтересів.
 • Змішати відразу кілька напрямків

Щоб заробити в Фейсбук, спираючись на 3 варіант, можна створити по 1 сторінці, кожна з яких буде мати свою, окрему, тематичну категорію. Наприклад:

Перша сторінка – тематика «Здоров’я». Сюди можна додавати публікації про ЗСЖ, захворюваннях, їх лікування, профілактики і т. д.

Друга сторінка – про ремонт автомобілів.

Третя – міні інтернет-магазин і так далі.

Найпопулярнішими на сьогоднішній день є наступні тематичні напрямки:

 • бізнес, робота, навчання;
 • фармацевтична тема;
 • жіночі портали, форуми, блоги.

Заробити на Facebook на своїй сторінці, як видно, цілком реально, але для цього потрібно докласти трохи зусиль.

Заробіток на лайках, репостах і коментарях в фейсбуці

Заробіток на Фейсбук на лайках є одним з найпростіших і швидких способів отримати перший прибуток у соціальній мережі. Щоб доходи зростали, краще завести відразу кілька облікових записів. Однак не варто думати, що ви будете заробляти безпосередньо на просторах цієї соцмережі. Заробіток на Фейсбуці на лайках передбачає реєстрацію на сторонніх сайтах (які і дають користувачам завдання), а потім – авторизацію юзера через Facebook. Як тільки ви виконаєте ці маленькі формальності, ви зможете почати заробляти досить непогані гроші. Forumok – це найпопулярніша біржа лайків у Фейсбук, що працює через платіжну систему Вебмані. Ось стаття про неї.

Для чого потрібно мати кілька облікових записів при роботі з лайками, репостами і коментарями? Тому що в такому разі з вашого постійного акаунта буде вестися надмірна активність, яка може насторожити адміністрацію сайту, де ви виконуєте завдання.

З цієї причини пам’ятайте: заробіток в Фейсбук на лайках вимагає почуття міри і обережності.

Заробіток на групах

Як і в будь-якій іншій соціальній мережі, заробіток на Facebook не обмежується одними лише лайками, репостами і коментарями. Існує ще один вид доходу – це створення та розкрутка власного пабліку. Звичайно, реалізувати таку справу не буде легким завданням, однак якщо ви приділіть йому більше часу, то воно досить швидко окупиться.

Алгоритм дій по створенню і просуванню спільноти

Для отримання такого виду заробітку в Фейсбук необхідно поетапно виконувати всі необхідні заходи.

Створення групи з урахуванням попередньо обраної тематичної категорії.

Наповнення спільноти унікальним і цікавим контентом. Заробіток на Фейсбуці на групах вимагає багато часу і зусиль, якщо проект тільки почав розвиватися. Якщо ви додасте 30 записів за 1 раз, а потім 2 місяці не будете відвідувати свою сторінку, то від вас втечуть навіть найвідданіші передплатники. З цієї причини вся інформація повинна викладатися поступово.

Для розкрутки групи можна скористатися так званими ботами, розсилкою запрошень іншим користувачам соціальної мережі, платною рекламою на сторонніх ресурсах. Однак останній варіант недешевий, тому підприємці рідко можуть дозволити собі подібну розкіш.

Як тільки кількість передплатників досягне чотиризначного числа, ви зможете отримувати гарний прибуток не тільки на контенті, а також на рекламі. Про це ми і поговоримо далі.

Заробіток в фейсбуці на рекламних постах

У випадку з власною групою ви можете заробляти на рекламних посиланнях за допомогою партнерських програм, то тут ви будете взаємодіяти з рекламодавцями безпосередньо. Сума, яку ви отримаєте за розміщення реклами на теренах своєї групи, обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. Проте ви повинні пам’ятати, що заробити на Facebook реально великі гроші на рекламних посиланнях можна тільки за умови, що ваша спільнота має хорошу репутацію і рентабельність.

Примітка. Заробіток на Фейсбук на рекламі підходить далеко не для усіх тематичних категорій, і це необхідно враховувати. Якщо в Однокласниках і Вконтакте цей нюанс не має особливого значення, то на Фейсбук, він повинен обов’язково братися до уваги.

Дізнайтесь як заробити гроші в інстаграм.

Вартість роботи в Фейсбуці і прибуткові вакансії

Робота у Facebook може приносити значні доходи, якщо ваша активність не є періодичною. Пам’ятайте, що нехай це віртуальний, але все ж, заробіток, і він теж вимагає відповідального підходу.

Крім реклами, власних груп і партнерських програм, на теренах даної соцмережі можна примножувати статки і іншими способами. Найпопулярніші вакансії для роботи в Фейсбук перераховані нижче:

 • фрілансер, або людина, що надає певний вид послуг на відстані;
 • продавець, який реалізує свою продукцію;
 • онлайн-консультант;
 • інтернет-коучер;
 • рекламщик.

Величезним плюсом даних вакансій є те, що заробити на Фейсбуці тим чи іншим чином можна абсолютно незалежно. Тобто, вам не потрібно буде виконувати чиїсь вказівки, а пропонувати свої послуги та умови роботи клієнтам. Будьте впевнені, що якщо ви зможете прорекламувати себе як фахівця в тій чи іншій області, від людей, бажаючих співпрацювати з вами, посипляться привабливі (з фінансової точки зору) пропозиції про співпрацю.

Скільки можна заробити?

Отже, як заробляє той чи інший користувач Facebook, ми розглянули. Тепер же потрібно зрозуміти, скільки грошей ви можете отримати за свою роботу в соціальній мережі.

Отже, якщо у вас на сторінці є понад 13 000 підписників, то приблизна добова вартість розміщення реклами складе близько 300 рублів. Проте ціна, як кажуть, договірна, але ми візьмемо за основу саме ці цифри.

Щоб не викликати невдоволення та обурення з боку підписників, не розміщуйте на своїй сторінці понад 2 рекламних посилань на добу. Так, кожне посилання по 300 рублів – це вже 600 рублів за 24 години. Множимо цю суму на 30 днів – виходить 18 000 рублів на місяць, і це лише з одного запису. Саме тому, якщо ви хочете заробити на Facebook таким чином, що тоді створіть 3-5 користувацьких профілів. Навіть якщо ваші зусилля окупляться не відразу, не впадайте у відчай: через кілька місяців ви вийдете на новий, більш високий, рівень заробітку. А поки працюйте в Фейсбуці і отримуйте задоволення від свого заняття, оскільки про такий вид заробітку можна тільки мріяти.

Як заробити гроші за допомогою Facebook
Оцінка - 3.7, голосів - 3

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar