Як заробити на лайках в однокласниках

заробіток на лайках в однокласниках

Статтю оновлено:

Соціальна мережа Однокласники існує досить давно, користується трохи меншою популярністю, ніж Вконтакті. Це не дивно, що в ОК теж можна отримувати дії за дії. Давайте розберемося, як можна заробити на лайках  в однокласниках і скільки за це платять різні сайти.

Скільки платять за лайки і репости в однокласниках:

Оплата: від 0,1 до 2,25 руб. за лайк

Вимоги: розкручений акаунт або декілька ОК, реєстрація на спеціальних сайтах

Як заробити в однокласниках на лайках

За дії в соціальних мережах платять вже давно, мабуть, з самого створення цих сайтів. Тому не варто сумніватися в реальності подібної роботи – мільйони людей вже спробували себе в цьому.

Ніяких спеціальних знань і вмінь для подібної роботи не потрібно, вкладення теж не знадобиться. Я рекомендую завести робочий акаунт для подібних дій, щоб не набридати своїм друзям нескінченними репостами з рекламними постами – це дратує.

Крім цього акаунт можна втратити – при підозрілій активності його заблокують. Спочатку на кілька годин, потім на кілька днів чи навічно. Тому не ризикуйте основним обліковим записом і поводьтесь обережно – не виконуйте занадто багато завдань в день або робіть перерви.

Нульовий акаунт не підійде, для роботи потрібно створити хоча б видимість життя:

  • Встановіть аватарку, бажано з людиною (в інтернеті повно фоток моделей або акторів, які можна поставити на аву).
  • Заповніть основну інформацію про себе, але при цьому потрібно: поставити велике місто, вік від 21 роки. Інші дані заповнюйте на свій розсуд, їх ніхто перевіряти не буде.
  • Розмістіть на стіні кілька рекламних постів – зайдіть в будь-яку групу, тема якої вам цікава, і лайкніть анекдот, добірку картинок, цитатку, фотографії котиків і т. п. Слідкуйте, щоб не було ніяких посилань – не витрачайте даремно лайки, вони ж грошей коштують!
  • Додайте в друзі щонайменше 100 людей. Можна використовувати програми на кшталт Втопі, щоб безкоштовно накрутити або вручну додавати людей. Я використовую дієвий метод – йду в групу додатків, де потрібна допомога сусідів, і пишу в темі «Додавайтеся в друзі». І до вечора у вас вже набереться чоловік 30-50 нових друзів, інше справа техніки.

В цілому подивіться з боку на свій акаунт – видно, що він створений тільки для заробітку? Зазвичай замовники не люблять подібних виконавців. Так що доробіть сайт, щоб він виглядав живим.

Коли почнете працювати і активно розміщувати на стіні замовні пости, розбавляйте їх записами від свого імені. Деякі замовники перевіряють, щоб на стіні зустрічалися не тільки покупні пости, але і реальні.

За що платять гроші в однокласниках?

Все що вам потрібно – ставити лайки/класи на певних записах, які видають замовники. Секундна справа, і в підсумку за 10-20 хвилин можна непогано заробити, так що ви опинитеся у виграші. Але навіщо це замовнику?

В основному це потрібно для просування своєї групи або сайту в рекламних цілях. Чим більше людей побачать пост, який ви лайкнули, тим їм краще – більше шансів отримати прибуток. Для них це звичайні рекламні витрати.

Де знайти завдання для однокласників?

Зазвичай замовники розміщують такі завдання на спеціальних сайтах, які створені для подібної роботи. Але іноді можна виловити подібні завдання прямо в однокласниках в повідомленнях.

Біржа адвего – на цій біржі виділено окремий розділ для «соціальних завдань». Тому вам буде просто знайти потрібні замовлення та виконати їх.

Зайдіть в розділ Робота, в налаштуваннях пошуку вкажіть Тип роботи: Social / Голосування, лайки, репости… Можна вибрати трохи нижче ще й Запрошення користувачів, щоб збільшити свої доходи.

Трохи нижче у вкладці Пошук по назві можна уточнити запит, прописавши потрібну соціальну мережу – ok або Однокласники. Хоча, якщо у вас є акаунти в інших соціальних мережах, не варто себе обмежувати.

Найчастіше трапляються завдання саме про вступ до групи, тому що накрутка користувачів зазвичай ефективніша лайків.

На сайті ТурбоТекст можна зустріти завдання для Однокласників, але частіше трапляються завдання для ВК або FB.

А тепер коротко розгляну сайти, які спеціалізуються на соціальних діях, спробувавши навести приклади замовлень і розцінок за дії.

Сайти для заробітку в однокласниках

Щоб почати працювати з майданчиками, потрібно авторизувати акаунт Однокласники. Не бійтеся – це не небезпечно. Без цього неможливо працювати, адже потрібно оцінити кількість друзів, місто, і перевірити наявність лайків або постів на стіні. Без доступу до акаунту зробити це неможливо.

forumok.com – зручний пошук, багато замовлень, ціна за лайк/клас в ОК = 2,25 р, але дуже строгі вимоги по кількості друзів (від 300).

Vktarget.ru – великий і перевірений роками майданчик, але останнім часом замовлень на сайті небагато. Для однокласників я знайшов тільки одне завдання (у мене в записі мало друзів, може через це).

qcomment.ru – непоганий сайт з різними завданнями і гнучким пошуком. Обов’язково поставте галочки навпроти потрібного виду завдань та виберіть потрібну соціальну мережу (вона повинна загорітися). Середні розцінки на дії в Однокласниках становлять 1,14 рублів (вступ), з лайками актуальних завдань не було, так що розцінки на них сказати не можу.

Socialtools – відрізняється дуже високими розцінками, але при цьому досить мало замовлень для роботи. Мінімальна сума на вивід – 15 рублів.

Cashbox.ru – розцінки не дуже великі, але зате тут знайшлися дійсно завдання на лайки в однокласниках. Завдання для певної соц.мережі дуже легко знайти, досить вибрати у верхньому меню Завдання – Соціальні мережі – Однокласники і з’явиться список всіх доступних завдань. Оплата 10 копійок за лайк.

Як заробити на лайках в однокласниках
Оцінка - 5, голосів - 1