Заробіток та розкрутка твіттер-акаунту – без проблем

як заробити в твіттері

Статтю оновлено:

Twitter – ще одна відома соцмережа. В ній можна писати тільки 140 символів, але саме тому вона так популярна. Багато користувачів хочуть стати більш помітним, виділитися, а для цього потрібно накрутити підписників в твіттері, як це зробити описано в статті. Так само я розповім, як заробити в твіттері гроші.

Twitter був створений в липні 2006 року, і ось вже майже 10 років залишається на піку популярності. В ньому можна розміщувати тільки невеликі повідомлення до 140 символів, так що вся інформація подається стисло і ємко. Саме це і подобається користувачам, тому там зареєстровано більше 100 млн акаунтів.

Не дивно, що деякі намагаються виділитися серед всієї цієї юрби і хочуть отримати більше підписників. Хтось займається цим заради популярності і для розвитку компанії/бренду, а інші для заробітку.

Звичайно ж, тут, як і в інших популярних соцмережах, можна заробляти.

Як заробити в твіттері гроші

Існує два основних напрямки заробітку, але вони тісно пов’язані:

 • Продавати рекламу в розкрученому обліковому записі.
 • Підписуватися на інших користувачів, робити репости і лайкати запису.

В цілому це практично одне і теж, тільки виконується на різних сайтах.

Скільки можна заробити? А ось тут криється саме приємне – це залежить тільки від вас і вільного часу. Основна принадність твіттера в тому, що у нього досить проста реєстрація і, якщо вміти, можна досить швидко накрутити підписників. Так що можна розвинути 5-10 акаунтів і з кожного отримувати по 300-500 рублів в місяць.

Інструкція як заробити в твіттері гроші:

 1. Реєструємо аакунт. Як я вже говорила, тут дуже проста реєстрація – потрібно вказати тільки ім’я, пошту, пароль. Активувати обліковий запис по посиланню в листі, і ось у вас вже є своя сторінка. Прив’язувати номер телефону не обов’язково – можна пропустити цей крок.
 2. Наповнюємо інформацією – дуже важливо створити видимість живого запису. Для цього потрібно розмістити гарну аватарку, ім’я, невелику інформацію «про себе» і кілька рекламних постів в стилі «я тепер з вами» або «доброго ранку, твиттерчане».
 3. Набираємо підписників – нижче я детально розписала як накрутити підписників в твіттері, просто використовуйте ці поради.
 4. Створюємо ще 2-3 аккаунта, наповнюємо інформацією, набираємо хоча б трохи підписників. Підтримуйте видимість реальних сторінок – додайте акаунти один одного в друзі, робіть репости, залишайте коментарі.

Одночасно сидіти зі всіх можна за допомогою браузера Google Chrome – відкрийте режим інкогніто і зайдіть в твіттер бота. Відкрийте ще одне анонімне вікно, і увійдіть в інший обліковий запис. І так з усіма.

 1. Реєструємося на сайтах для заробітку і заробляємо. Для початку можна підписуватися, робити репости, лайкати. Коли буде хоча б 1000 підписників, можна буде заробляти на розміщенні реклами.
 2. Розбавляємо рекламу живими постами – розміщуйте цитатки, корисну інформацію, вітання та інші записи, у яких немає посилань і реклами.

Сайти, на яких можна заробити в твіттері гроші

Розміщення реклами на цих сайтах ви можете додати свій майданчик (сторінка твіттера) і встановити ціну за розміщення рекламного посту. Якщо знайдуться охочі, вам потрібно буде від свого імені розмістити певний текст і додати посилання.

plibber.ru – можна додавати навіть з невеликою кількістю підписників, але немає особливого сенсу. Конкуренція велика, так що до 1000 підписників не варто сунутися, та й ціни за такі акаунти низькі.

prospero — приблизно теж саме.

blogun – досить старий сайт, який успішно працює вже багато років. Але є обмеження — приймає облікові записи, в яких більше 300 підписників.

Twite – на цьому сайті об’єднані два способи. Можна і розміщувати рекламу, і робити ретвіти і підписуватися. Дуже проста реєстрація, але суворі вимоги – обов’язково вивчіть правила, за порушення часто банять! Саме із-за повсюдних блокувань цей сайт обходять стороною.

Вступи, ретвіти, лайки – прості дії, які займають буквально 10-20 секунд. Оплата за них нижче, ніж за пости, але і виконуються набагато швидше. Для початку потрібно аккаунт на 100-200 осіб, а чим більше підписників, тим більше завдань вам буде доступно.

qcomment – хороший сайт для заробітку, дуже багато різних завдань з великим розкидом цін. Мінімалка 100 рублів.

Vktarget – непоганий сайт, на якому можна працювати з різними соц.мережами. Мінімалка 50 рублів.

forumok.com – тут є рейтингова система, так що якщо у вас дуже хороший обліковий запис (більше 15 000 читачів), оплата буде вище.

Cashbox – сайт створений компанією Webmoney, так що чесно виплачує гроші, але тільки на гаманець Вебмані. Вивести гроші можна в будь-який момент, але оплата за завдання рідко перевищує 1 рубль.

Socialtools – на ньому представлені всі соціальні мережі, так що можна працювати відразу з усіма. Розцінки досить високі, хоча завдання перевіряються часом досить довго. Мінімалка всього 15 рублів.

Але щоб нормально заробляти і отримувати хорошу оплату, вам потрібно розвивати свій обліковий запис і отримати багато підписників.

Як накрутити підписників у twitter

Насамперед зверніть увагу на обмеження за кількістю абонентів в день – 1000 осіб. Бажано дотримуватися цифри ще нижче – близько 300-500, щоб не привертати до себе увагу.

Чесні методи просування в твіттері

Білі методи – це чесні і рекомендовані способи, за яких ви точно не попадете в бан. Хоча їх ефективність викликає сумніви…

 1. Розміщувати корисні матеріали щодня, враховуючи популярні тренди та інтереси ваших читачів. Не обов’язково складати оригінальні та унікальні пости, можна просто поширювати вірусну інформацію, жарти або цитати – в залежності від аудиторії. Тільки не створюйте солянку «для всіх» — таке ніхто довго не буде.
 2. Використовувати хештегі – слова з #. Так більше людей зможе дізнатись про вашої нової записи.
 3. Додавати до постів картинки – це робить помітніше ваш пост, так що більше людей звернуть на нього увагу.
 4. Проявляти активність – брати участь в обговореннях, ретвіти інших користувачів, коментувати їх, підписуватися… загалом намагатися сподобатися людям, щоб вони захотіли з вами дійсно дружити.

Але як ви розумієте, такі методики найчастіше малоефективні. Крім того, вони просто займають багато часу. Так що будемо поганими хлопцями і використовуємо →

Чорні методи. З їх допомогою можна дуже швидко розкрутити свій акаунт до 100-500 підписників, а то й більше. Єдиний недолік – ризиковано. Якщо перестаратися, ваші нечесні методи накрутки помітять і можуть заблокувати.

У перший раз тимчасове призупинення, і вам потрібно буде тільки вибачитися. А ось потім може бути і вічна. Я до такого не доходило, але чула подібні історії.

У будь-якому випадку, при старті можна їх використовувати, а далі вже й реальні люди можуть підтягнутися.

Читайте також, як заробити гроші на фейсбуці.

Прості способи накрутки твіттера

 1. Взаємна підписка. Вставте в опис свого облікового запису хештеги #followme, #followback, #взаимнаяподписка та інші подібні. За ним можна знайти таких «халявщиків», які намагаються швидко розкрутити свій аккаунт. Час від часу переглядайте список своїх підписників і читайте їх у відповідь – система повинна працювати.
 2. Втопе – безкоштовна програмка, яка робить теж саме, але автоматично. Вам потрібно тільки вказати логін та пароль, включити галочку «заробіток», щоб напрацьовувати бали, і додати в завдання Twitter – Підписники – вказати посилання на вашу сторінку і кількість підписників.

Ваш аккаунт буде автоматично підписуватися на інших користувачів, за це вам нарахують бали, які підуть на «оплату» вашим передплатникам. Така кругова допомогу.

До речі, дуже ефективний метод. Для експерименту поставила накрутку 100 осіб, і буквально через пару хвилин було готове! Але не забувайте про обмеження.

 1. Купити підписників – вище ми вже розглядали сайти, на яких ви можете заробити, підписуючись на інших людей. Там же ви можете замовити підписників і собі, правда це буде коштувати трохи дорожче.

Тепер ви знаєте не тільки як накрутити підписників в твіттері, але і як заробити гроші в твіттері. Так що створюйте акаунти, набирайте підписників і реєструйтеся на потрібних сайтах. Дохід невеликий, але і не потрібно особливих зусиль.

Заробіток та розкрутка твіттер-акаунту – без проблем
Оцінка - 5, голосів - 2