Як завантажити фотографії на Фейсбук

як загрузити фотографії на фейсбук

Статтю оновлено:

Щоб друзі змогли впізнати вас по фото, потрібно додати фотографію на фейсбук, яка буде відображена на головній сторінці профілю, в оновленнях «Останні дії» на сторінках друзів і в пошуку.

 1. Щоб додати фотографію профілю, потрібно в тому місці, де вона повинна розташовуватися – верхній лівий кут сторінки – під порожньою аватаркою вибрати: «завантажити фото з комп’ютера» або «зробити фото».
 2. Після вибору дії потрібно завантажити фото, або сфотографуватися з допомогою веб-камери і зберегти фотографію.
 3. Щоб змінити фото профілю потрібно у верхньому правому кутку на основний фотографії натиснути «Змінити фото».
 4. Вибрати один з запропонованих варіантів «Завантажити фото» або «Зробити фото».
 5. Після завантаження фотографія стане основним зображенням профілю.

Початкове завантаження фото в альбом

 1. Заходимо на свою сторінку в facebook.
 2. Під основною фотографією профілю розташована колонка профілю, що відображає його основні сторінки.
 • Інформація
 • Фотографії
 • Нотатки
 • Друзі
 • Підписки
 • Підписники

Вибираємо необхідну графу «Фотографії».

 1. Щоб додати фото, необхідно клікнути по іконці «+Завантажити фотографії», яка розташована у верхньому правому куті.

Загрузка фотографій на Фейсбук – кілька фотографій загрузити

 1. На наступному етапі має з’явитися віконце під назвою «Завантаження фотографій». У ньому відображено порада – при завантаженні, натискати клавіші ‘ctrl’.

Таким чином, можна додати відразу кілька фото. Для того, щоб завантажити їх, потрібно просто натиснути “Вибрати фото внизу віконця, і, не забуваючи утримувати клавішу ‘ctrl’, відібрати потрібні знімки з папок з файлами на комп’ютері, і натиснути “Відкрити” в папці файлів або клікнути по останній фотографії два рази.

 1. Якщо не виходить додати фотографії запропонованим способом, то у віконці завантаження пропонується для цієї мети «звичайний спосіб». Як правило, такий метод передбачає вибір фотографій «по одній». Для того щоб завантажити фото, потрібно натиснути «огляд» і відкрити файли у віконці завантаження. Після чого натиснути кнопку «Завантажити фотографії»
 2. Далі, поки йде завантаження фотографії або декількох знімків, пропонується створити альбом, зробити його опис, обмежити доступ до його перегляду, а також вибрати звичайну або високу роздільна здатність для фото.

За замовчуванням альбом буде названий по даті завантаження, тобто тим числом, коли були завантажені фотографії.

 1. Коли фотографії будуть завантажені, пропонується відзначити на них друзів і інших людей. Щоб мітка збереглася, потрібно натиснути «зберегти мітки». Щоб нікого не відзначати, потрібно натиснути «пропустити мітки друзів».
 2. Якщо фотографії завантажувалися «звичайним способом», то мітки пропонується поставити в редакторі фотографій після графи «Опис» і «Де».
 3. По завершенні завантаження, щоб друзі змогли побачити фотографії без редагування фото, потрібно натиснути кнопку «Опублікувати».

Додавання фото в альбом фейсбук

 1. Щоб додати фото у вже існуючий альбом, потрібно спочатку зайти в «Фотографії» в списку основних сторінок профілю і вибрати потрібний альбом.
 2. Натиснути «Додати фотографії» у верхньому правому кутку.
 3. У новому віконці «Завантаження фотографій», можна завантажити декілька фото, утримуючи клавішу ‘ctrl’ або скористатися звичайною завантаженням і закачати кожне фото окремо.
 4. Поки завантажуються фото, можна зазначити, де вони були зроблені, і вибрати їх якість відображення під час перегляду.
 5. Далі можна відзначити людей на фото або проігнорувати цей пункт, натиснувши «пропустити мітки друзів».
 6. Якщо фотографії завантажувалися «звичайним способом», то мітки пропонується поставити в редакторі фотографій після графи «Опис» і «Де».
 7. По завершенні завантаження, щоб друзі змогли побачити фотографії без редагування фото, потрібно натиснути кнопку «Опублікувати».
Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar