Як викласти відео на Ютуб канал

Як переглянути відео пізніше на Youtube

Розвинути популярний канал неможливо, якщо ви не вмієте додати відео на Ютубі та свій канал. Навіть якщо ви не збираєтеся активно розвивати канал, заробляти на ньому або просувати свої послуги, сучасній людині вкрай корисно подружитися з Youtube.

Викласти пам’ятне відео і поділитися з друзями — це теж корисна функція, так що не варто відмовлятися від сучасних досягнень через страх, що «у мене не вийде». Все дуже просто, особливо якщо слідувати зрозумілій і докладній інструкції, яку я вам надам.

Як викласти відео на Ютуб на ПК

Перед початком роботи з YouTube необхідно чітко розуміти, що він належить компанії Google, яка бажає знати в обличчя всіх своїх клієнтів. Тому спочатку потрібно завести поштову скриньку на Gmail. У більшості користувачів мережі вже є аккаунт в gmail, а якщо немає — його дуже просто завести, пройшовши просту і досить стандартну реєстрацію.

Саме за допомогою цієї пошти і можна авторизуватися на сайті youtube.com. Якщо ви вже зайшли в пошту гугла, сайт автоматично здійснить вхід, то ці сервіси пов’язані. В іншому випадку потрібно зайти вручну — праворуч вгорі натисніть на кнопку Увійти, а потім введіть пошту і пароль. Після цього можна почати роботу зі своїм каналом на Ютубі.

Тепер для завантаження відео потрібно зробити наступні кроки:

 • Знаходимо праворуч угорі вкладку з намальованою відео камерою з плюсом, натискаємо на неї і вибираємо «Додати відео».
 • Відразу з’явиться вікно, куди можна перетягнути відео і вказати доступ — кому і при яких умовах буде доступне відео (всім або тільки за посиланням).
 • Далі заповнюємо необхідні поля, де вказуємо його назву та коротку інформацію про файл. Тут ніяких труднощів виникнути не повинно.

Таким чином, на Ютуб можна вантажити будь-яке відео, в тому числі і записане з веб-камери. Причому використання Ютуба повністю безкоштовне, не потрібно платити ні за реєстрацію, ні за додавання відео, ні за перегляд. Ви можете навіть заробити, розміщуючи відео, але про це в іншій статті.

Можливі проблеми, з якими можна зіткнутися при завантаженні відеофайлів на Youtube

Подивіться, що може іноді з’являтися при спробі завантаження відео на Ютуб.

Відеохостинг попереджає про те, що йому невідомий ваш формат аудіо, і він спробує його самостійно опрацювати. Перевіривши свій файл, ми бачимо, що з ним якраз таки все нормально і значить справа в чомусь іншому. А проблема виявляється у відсутності звукової доріжки в нашому відео, що стурбувало сервер і тому він видав дане попередження. Так як сервер вирішив, що може ми десь помилилися і необхідно це виправити. Однак тут усе гаразд і можна пропустити повідомлення від Ютуб повз вуха. Але, як бути, якщо відео не відтворюється, який формат краще використовувати, щоб не було подальших проблем?

Використовуємо програму Adobe Premiere Pro

Буде добре, якщо ви вже знаєте, як викласти відео з комп’ютера за допомогою такої популярної в наш час утиліти, як Premiere Pro. Сьогодні нею користуються, як новачки, так і досвідчені користувачі. Порядок роботи з цією програмою достатньо простий, і являє собою такі дії:

 • Спочатку відкриваємо Premiere Pro і через неї знаходимо наш відео.
 • Потім натискаємо на «Зберегти як» в самій програмі.
 • З’являється нове невелике вікно, де представлений список можливих форматів для їх збереження.
 • Вибираємо той, який підходить, і підтверджуємо операцію.

Таким чином, дана програма чудово допомагає тим, хто не знає, як викласти відео в Ютуб в потрібному форматі.

Робота з онлайн конвертером

Якщо у вас немає можливості використовувати Premiere, то можна використовувати іншу зручну програму, яку можна завантажити на однойменному сайті розробників. Ми говоримо про менш відомому, але таку ж зручну, як і багато інших програм онлайн конвертерів. Крім звичайних функцій, пов’язаних з конвертацією відео під потрібний формат, у ньому є дуже затребувана опція відео редактора. Після вибору потрібної функції, вам буде запропоновано відкрити власний відеоканал, якщо ви його ще не зареєстрували. Для того щоб викласти відео в інтернет необхідно мати відповідну платформу. В даному випадку, нею і стане ваш відеоканал.

Правильне оформлення відеофайлу для Ютуб

Під час завантаження відео на Ютуб потрібно відразу ж заповнити спеціальні поля, які пізніше стануть грати основну роль для успішного просування цього відео. В принципі, від того, як ви впораєтеся з цим завданням, буде залежати кількість переглядів викладених відеороликів. І, якщо все буде заповнено правильно, то ваше відео виявиться на самому верху результатів пошуку користувачів. При бажанні, можна зробити так, щоб воно було доступне тільки певним категоріям користувачів, наприклад:

 • тим, у кого є посилання на відео (самого відео в пошуку не буде);
 • всім (в даному випадку ролик доступний абсолютно для всіх і він показується за результатами пошуку);
 • обраним користувачам (ролик доступний лише обраним особам, а в пошукових запитах він ніколи не з’являється).

Тепер необхідно визначитися з тією категорією, яка вам підходить найбільше (це може бути гумор, навчальні відео або що-небудь інше).

Важливо! Бажано визначитися з цим ще перед тим, як розмістити відео на Ютубі.

Такий підхід допоможе прискорити пошук ролика на сайті. У тому випадку, якщо все було зроблено правильно, то ви отримаєте підтвердження у вигляді зеленої галочки навпроти файлу. Після цього, треба лише поставити обкладинку для відео і клікнути на кнопку для публікації вашого відео.

Редагування відео на Youtube

Перевірте розміщення відео на сайті і, якщо воно було успішним, то відразу переходите в розділ «Мій канал», де ви зможете побачити свій опублікований ролик. Навпроти нього знаходиться окреме невелике меню, за допомогою якого здійснюється редагування.

Біля кожного з них буде також і випадаюче меню, яке допоможе редагувати інформацію, внесену вами раніше.

Як видалити розміщене на Ютуб відео

Якщо з якої-небудь причини вам захочеться видалити свій ролик з сайту, то для цього знадобиться виконати наступні кроки:

 • Заходимо на Ютуб, праворуч вгорі клікнути на іконку зі своєю аватаркою і з появи меню вибрати «Творча студія».
 • Знаходимо кнопку «Менеджер відео» і натискаємо на неї.
 • Відкривається нове вікно, де потрібно поставити галочку навпроти відео, яке плануємо видалити.
 • Потім нагорі обираємо Дію, щоб з’явилося меню.
 • Там вибираємо «Видалити», натискаємо на неї і після того, як з’являється команда на видалення, відразу ж її підтверджуємо.

Якщо вся процедура була виконана коректно, то з’явиться інформація про те, що відеозапис був успішно видалений.

Як завантажити відео на Ютуб з телефону

Для того, щоб зняти відео та викласти в Ютуб можна скористатися смартфоном. Це, до речі, робить весь процес трохи простішим. Зараз ми розглянемо, як працювати з наступними операційними системами:

 1. Android
 2. iOS

Для користувачів Андроїд

Для них можна завантажити окремий додаток Youtube, через який можливо буде потрапити в акаунт і далі в «Мої відео». Тут ми просто клікаємо на «Додати» і вводимо назву свого фільму. Як ми бачимо, процедура майже така ж, як і при завантаженні з персонального комп’ютера. Але хотілося б зауважити, що цей додаток має цілий ряд додаткових інструментів, за допомогою яких можна використовувати різні фільтри або накладати будь-яку музику на відеофайл. Тому завантажити відео в Ютуб з телефону для багатьох є краще, ніж з комп’ютера.

Для тих, хто користується IOS

Для тих, хто користується продукцією компанії Apple, є можливість завантажити додаток Ютуб в App Store. Щоб завантажити відео з IOS зробіть наступні кроки:

 • Знайдіть вгорі екрана з лівого боку «Гід» і відкрийте в ньому «Мій канал».
 • Там перейдіть на додаток, і виберіть потрібне відео.
 • Потім просто підтвердіть команду на завантаження.
 • Всі подальші дії повинні бути ідентичними попереднього розділу.

Які можуть виникнути проблеми при завантаженні

Хотілося б зауважити, що ніхто не може викласти на відеохостинг все, що захоче. Ви звичайно спочатку завантажити будь-яке відео, але воно стане доступним для користувачів тільки після перевірки на відповідність правилам Ютуб. А в разі невідповідності цим вимогам, з’явиться повідомлення, що відеофайл порушує правила хостингу і, відповідно в його опублікування буде відмовлено.

Які можуть бути причини для відмови:

 • Порушення авторських прав. Коли вже хтось інший заявив свої права на це відео і, відповідно, його розміщення можливо тільки за згодою цієї особи.
 • Основною умовою закачування файлів на хостинг є його пятнадцятихвилинна тривалість. Але цей параметр можна змінити і тривалість відео збільшити.
 • На Ютуб заборонені матеріали, які містять – порнографію, расизм і елементи насильства.
 • Крім цього, є ще й ряд інших вимог до контенту, з якими можна ознайомитися на сайті відеохостингу.

Ну а тепер, ви самі зможете виконати цю роботу, і навіть розповісти про те, як викласти відео в Ютуб всім своїм друзям і знайомим. А після невеликої практики з завантаженням файлів на сервер, також можна буде спробувати монетизувати свої знання, почавши на них заробляти.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar