Як завантажити ВКонтакте на телефон

скачати вконтакті на телефон

Статтю оновлено:

Користуватися ВК на телефоні (смартфоні) можна двома способами. Про них і поговоримо у даній статті.

Мобільна версія сайту m.vk.com — її зручно переглядати на невеликому екрані телефону, і заходиш ти на неї через браузер, який встановлений в твоєму телефоні (наприклад, Safari або Opera Mini). Для цього нічого додатково завантажувати не потрібно.
Додаток ВКонтакте для телефону — це офіційний додаток від розробників ВКонтакте для різних телефонів (Айфон, Андроїд), воно зручніше і швидше, ніж мобільний сайт. У ньому краще зроблений перегляд фотографій, там набагато зручніше листуватися, і в цілому вона залишає більш приємне враження, ніж мобільний сайт. Додаток абсолютно безкоштовно.

Де і як скачати вконтакті на смартфон чи планшет?

Щоб користуватися додатком ВК, потрібно завантажити і встановити його. Можна спочатку зайти на мобільну версію сайту, і вона сама підкаже потрібний додаток (у верхній частині вікна з’явиться його реклама), а можна скачати його прямо за одним з цих посилань:

  • ВК для Айфона в магазині додатків Епп Стор (безкоштовно)
  • ВК для Айпада в магазині додатків Епп Стор (безкоштовно)
  • ВК для Андроїда в магазині додатків Гугл Плей (безкоштовно)
  • ВК для Віндовс Фону (Люмія) в магазині додатків Віндовс Фон (безкоштовно)
  • ВК для Віндовс (тільки версія 8.1 і вище) в магазині додатків Віндовс Фон (безкоштовно)

А ось ще простіше: можна замовити собі на телефон посилання для скачування програми ВК. Коли відкриєш посилання, скочується саме додаток, яке підходить для твого телефону.

Отримати на свій телефон посилання для скачування програми через офіційний сайт ВК (безкоштовно)

Що потрібно, щоб програма ВК працювало на телефоні?

На телефоні у тебе повинен працювати мобільний інтернет («три джи», а ще краще — ЛТЕ). Краще всього, коли на твоєму тарифі в щомісячну плату входить скільки-то мегабайт або гігабайт. Скажімо, 500 мегабайт цілком вистачить на місяць. Зараз у всіх операторів є такі тарифи для смартфонів.

При цьому можна не хвилюватися, що витратиться багато грошей, і спокійно користуватися інтернетом, у тому числі мобільним додатком ВКонтакте. Сума до оплати буде весь час одна і та ж (якщо трафік скінчиться, то можна буде докупити ще). Якщо ж ти платиш за кожен мегабайт, є ризик, що ти швидко підеш в мінус — такі тарифи для мобільного інтернету невигідні.

Коли ти з телефоном знаходишся там, де є вай-фай, можна користуватися ним, щоб не витрачати свої мегабайти мобільного інтернету. До того ж так буде швидше, а батарея телефону буде менше розряджатися.

А що дає додаток ВК?

Мобільний додаток ВКонтакте зручно тим, що подає сигнал, коли тобі що-небудь написали або щось ще заслуговує твоєї уваги. Таким чином, ти завжди в курсі, що відбувається, і можеш негайно відповісти. Зрозуміло, якщо такі сигнали (повідомлення) тобі заважають, їх можна вимкнути.

Ще одна хороша можливість, яка з’являється у тебе, коли ти використовуєш додаток ВКонтакте — це швидке додавання в друзі людини, яка знаходиться поруч. Ви обоє повинні зайти в свій розділ «Друзі» і натиснути «Друзі поблизу». Для роботи цієї функції в телефоні повинна бути включена геолокація (позиціонування).

При цьому пошук ведеться в радіусі 2 кілометрів. Коли людина знайдений, відразу відкривається його сторінка Вконтакті. Це відмінний спосіб познайомитися ближче! Якщо ж додасться не виходить, можна розпізнати код з екрану телефону (з допомогою камери).

Для планшетів Айпад є спеціальний додаток, воно відрізняється від програми для Айфона. А якщо у тебе планшет на Андроїді (наприклад, Самсунг), потрібно просто ставити універсальне додаток ВКонтакте для Андроїда (див. посилання вище).

Оцініть сторінку