Як завжди бути онлайн Вконтакте і для чого це потрібно

постійно онлайн вконтакті

З різних причин користувачам соціальних проектів може знадобитися цілодобове знаходження в сервісі. Тому питання, як завжди бути онлайн ВКонтакте, причому з допомогою не тільки робочих, але і безпечних способів, дуже актуальне.


Поняття «робочі» і «безпечні» способи підібрані просто так. Справа в тому, що програмісти вк час від часу змінюють програмний код системи і, тим самим, роблять непрацездатними варіанти для постійного онлайну.

Щоб в кутку особистої сторінки завжди була доступна для всіх інших користувачів мережі надпис «Online», потрібно обманне втручання в програмні скрипти, розташовані на сервері.
А безпечні, тому що величезна частина шахраїв використовують великий попит з боку бажаючих бути завжди онлайн, створюючи шкідливі програми, які просто викрадають пароль входу в систему.

Тому в першу чергу, хотілося б застерегти всіх бажаючих від такого виду шахрайства, щоб потім не думати, що робити, якщо зламали профіль.Не використовуйте у своїй роботі неперевірені кошти, які просять установки у вигляді додатка Вконтакту або їм необхідні логін і пароль для входу в систему.

Навіщо завжди бути присутнім в мережі?

Коли у деяких користувачів системи з’являється бажання постійно бути онлайн, виникає цілком резонні питання — навіщо це потрібно? Насправді є маса об’єктивних пояснень на цей рахунок. Ось тільки деякі з них:

• Користувач займається мережевим маркетингом і приймає заявки на подальшу обробку.

Система Вконтакту налаштована так, що наявність користувача в мережі перевіряється кожні 10 хвилин, на підставі однієї тільки його активності. Навіть, якщо сторінка Вконтакту відкрита, але не було жодного переходу посилання всередині системи за останні 10 хвилин, з’явиться напис про відхід користувача. І, як на зло, через 15 хвилин після останньої активності, з’явився потенційний покупець, який, побачивши, що вас немає в мережі — пішов, не зробивши заявки. Такі втрати для бізнесу непоправні, це як зарита двері магазину в робочий час.

• Необхідно ввести в оману іншу людину.

Можливо, хтось із знайомих повинен бути впевнений, що користувач зараз сидить вдома, за комп’ютером і проводить час в мережі, хоча насправді він може бути де завгодно.

• Це потрібно модераторам та адмінам спільнот.

Цим людям дуже корисно створювати видимість постійного знаходження онлайн для своїх підписників. Метод, який завжди працює, оскільки постійна присутність адміна в групі ВКонтакте дуже дисциплінує.

• Створення аури загадковості і відсутність логіки навколо своєї персони.

Цим методом часто користуються тролі і активні рекламщики, часто займаються не зовсім чесними видами заробітку.

Методи постійного онлайн вконтакті

Спосіб 1. Завжди бути онлайн вконтакті

Самим простим і надійним способом постійного онлайну ВКонтакте, позбавляє від будь-яких змін у програмному коді на стороні сервера, є наявність цілодобового комп’ютера. Особисті дані довіряти нікому не потрібно, все дуже просто. Є у цього методу і свої мінуси, наприклад, витрати на електрику і шум від охолоджуючої системи комп’ютера. Хоча ця проблема легко вирішується з придбанням віддаленого сервера, який коштує в межах 500 рублів в місяць. Встановивши на ньому операційну систему, можна організувати повноцінний цілодобовий вихід в соціальні мережі.
Однак, як зазначалося вище, кожні 10 хвилин сервер скидає підключення користувача і позначає його, як пішов. Тому потрібно поклопотатися про те, щоб сторінка в браузері оновлювалася в автоматичному режимі. Для цього є маса простих скриптів і розширень на будь-який смак і колір. Саме такий підхід дає максимальну безпеку і працездатність.

Спосіб 2 – вічний онлайн вконтакті

Другим, але не найгіршим варіантом є застосування мобільних пристроїв. Одне з найбільш ефективних рішень, в цьому випадку, програма Kate Mobil, яка доступна тільки для Android, з пошуку в Google Play.

У налаштуваннях програми, є окремий пункт, що підтверджує або блокує можливість постійного онлайну ВКонтакте. Зрозуміло, мобільний пристрій має бути постійно підключений до Інтернету.
Інших можливостей на сьогоднішній день цілодобового наявності користувача ВКонтакте, поки що не існує.

Оцініть сторінку