Як заробити вк (вконтакте)

як заробити вк

Ви коли-небудь замислювалися про те, що Вконтакті можна не тільки спілкуватися і витрачати вільний час, але і отримувати додатковий заробіток? Чи ставили ви собі питання: як заробити Вконтакті?

Соціальна мережа настільки розвинена, що сьогодні можна заробити гроші, не відходячи від комп’ютера. У 2018 році – це найкращий вид підробітку. І хоча навіть зараз ця соцмережа в Україні закрита, ви можете заходити через VPN і спокійно працювати в ній. Адже аудиторія там велетенська.

Все, що Вам необхідно для початку роботи це:

 • Базові знання про соціальну мережу;
 • Вільні 2-3 години на день;
 • Електронний гаманець (бажано WebMoney);
 • Наші рекомендації.

Два основні способи заробити гроші вконтакте

На сьогоднішній день можна виділити 2 способи заробітку Вконтакте:

 • заробіток на групі;
 • заробіток на кліках (сторінці).
 1. Перший спосіб найприбутковіший і цікавий. Він включає в себе створення групи, наповнення її цікавим контентом і подальше розміщення рекламних постів. Або арбітраж трафіку Вконтакте: реєстрація в партнерській програмі, отримання партнерського посилання, покупка реклами в групах, розміщення рекламного поста з партнерським посиланням, отримання прибутку.

Заробіток на групі Вконтакте – дійсно цікавий спосіб поповнити свій гаманець. Звичайно, потрібні рекомендації і стратегія для того, щоб зробити все правильно.

 1. Якщо ви розумієте, що створення і розкрутка групи Вконтакте або покупка реклами в пабліках занадто важке завдання – існує ще один спосіб заробітку в соціальній мережі: заробіток на сторінці вконтакті.

Кожен користувач соціальної мережі може зареєструватися на спеціальних сервісах, які платять винагороди за різні дії Вконтакте: лайки, репости, додавання в друзі і т. п.

Заробіток на групі Вконтакте

Як вже було сказано вище, заробіток на розміщенні платних рекламних постів є один з лідируючих і найприбутковіших способів заробітку в Інтернеті.

Суть даного заробітку полягає в тому, що володарі особистої групи з гарною відвідуваністю і з великою кількістю живих учасників (від 50 тисяч) можуть розміщувати рекламні пости на стіні спільноти:

 • Якщо подивитися на рекламні майданчики (маркет-платформа Вконтакте), то ціни тут дуже привабливі.
 • В день можна заробити на групі від 2 тисяч рублів.
 • Також ще можна продавати товари за партнерською програмою в своїй або чужих групах і отримувати за це винагороду.

Як видно з прикладу, за кожну підтверджену заявку Ви будете отримувати 600 рублів.

При чому товару у Вас не буде. Вам надається партнерське посилання – з нього необхідно створити гарний рекламний пост і опублікувати його в групі.

Якщо в групі багато живих підписників, то хто-небудь обов’язково купить годинник, а ви за це отримаєте винагороду. Чи можна рекламувати товари в інших групах, купуючи у них рекламу. Всю різницю – Ви заберете собі.

У день можна заробити на продажу товарів від 6 тисяч рублів.

Якщо Ви вирішили серйозно зайнятися заробітком на групах, то ми рекомендуємо ознайомиться з курсом “Роби Гроші Вконтакте”. Ви побачите як все робиться на наочному прикладі і дізнаєтеся багато нових прийомів і прийомів.

До речі, курс постійно оновлюється і вже доступний новий спосіб заробітку на групах 2018: розміщення рекламних постів в популярних пабліках, за кожну заявку Ви будете отримувати великі винагороди.

Скільки заробляють на групах?

Все залежить від Вас. При правильному підході і, дотримуючись рекомендацій курсу, заробіток в перший же місяць може скласти більше 50 000 рублів:

До речі, зовсім недавно, користуючись популярністю вищеописаного курсу, хтось створив свій курс з такою ж назвою. При чому він абсолютно “порожній”, так що ні в якому разі не купуйте курс на невідомих джерелах – можете про це пошкодувати.

Ті, хто вже почав навчання, прохання: відпишіть в коментарях свої результат або проведіть незалежний огляд курсу, щоб зацікавлені користувачі знали, чи варто купувати його.

Заробіток на кліках Вконтакті

Якщо вам зовсім вже не хочеться створювати групу або купувати рекламу в інших пабліках, то можна заробити на кліках Вконтакте.

В інтернеті повно сервісів, які надають таку можливість, але ми розглянемо найприбутковіші.

Суть роботи на таких сервісах скрізь одна і та ж, а саме – виконання простих завдань і отримання за це винагороду:

Як заробити Вконтакте Лайки до записів (Мені подобається);

 • Як заробити Вконтакте Репости записів (Розповісти друзям);
 • Як заробити Вконтакте вступу в групи або паблік;
 • Як заробити Вконтакте Залишення коментарів до записів або фото;
 • Як заробити Вконтакте Додавання в друзі;
 • Як заробити Вконтакте відправка запрошень в групи або на зустрічі.

Для роботи Вам знадобляться: аккаунт Вконтакте, реєстрація на всіх нижчеописаних сервісах і електронний гаманець, на який можна вивести зароблені кошти.

Можна заробляти безпосередньо зі своєї особистої сторінки, але я рекомендую створити фейк Вконтакте (другу сторінку), щоб не захаращувати свою.

Винагороди за кліки на сервісах приблизно однакові, так що раджу реєструватися на всіх нижчеописаних. Вони ж допоможуть накрутити Вконтакте лайки, репости, друзів, опитування і т. д.

Зам’ятайте: надмірна активність в соціальній мережі може привести до заморожування облікового запису. Так що не вступайте в усі групи в перший же день.

Smmok – найзнаменитіший сервіс і заслуговує перше місце. Щодня додаються десятки нових завдань. Сервіс працює давно і ніяких скарг не надходило (Заробіток на Smmok).

VKTarget – не менш популярний сервіс і заслуговує друге місце. Серед переваг можна виділити те, що винагорода за виконання завдань тут вище, ніж в інших подібних сервісах, але завдань поменше. Тут можна заробити, володіючи акаунтами Вконтакте, Однокласники, Twitter, Instagram, YouTube і Facebook. Присутня можливість заробити власникам власної групи шляхом розміщення рекламних постів (Заробіток на VKTarget).

 • Мінімальна сума до виведення коштів – 50 рублів;
 • Платіжні системи: WebMoney, Яндекс.Гроші, Qiwi гаманець;

V-Like – теж гідний сервіс і заслуговує третє місце. Завдань тут менше, але все одно винагороди відносно високі (Заробіток на V-Like).

Мінімальна сума до виведення коштів-15 рублів;

Платіжні системи: WebMoney, Яндекс.Гроші, Мобільний;

VKSerfing – непоганий сервіс, на якому рекламодавці розміщують сотні завдань в день.

 • Мінімальна сума до виведення коштів-50 рублів;
 • Платіжні системи: WebMoney;

Вищеописані сервіси дозволяють заробити лише на певних діях.

Інші сайти для заробітку вконтакті

Існують інші сервіси, де розміщені більш дорогі завдання.

Але на таких сайтах проводиться ручна перевірка:

 • Ви починаєте виконувати певне завдання;
 • Відправляєте звіт, з виконаною роботою;
 • Рекламодавець перевіряє звіт і оплачує роботу;

Насправді нічого складного в роботі на таких сайтах немає, головне – зрозуміти суть завдання.

SEO Sprint – найвідоміший букс, де можна заробити, виконуючи прості завдання;

Спосіб заробітку – заробіток на кліках. Ви виконуєте прості завдання з ручною перевіркою і отримуєте за це винагороду.

Мінімальна сума до виведення коштів -2 рубля;

Платіжні системи: WebMoney, Яндекс.Гроші, Perfect Money, Payeer, Payza;

Оберіть будь-яке вподобане вами завдання, і приступайте до його виконання.

Після відправки звіту рекламодавець перевірить завдання і оплатить його. Зароблені кошти можна вивести на будь-який електронний гаманець.

Моя Думка – новий глобальний проект, де користувачі беруть участь в опитуваннях і отримують за це бонуси.

Беручи участь в простих опитуваннях, ви накопичуєте бонуси, які надалі можна витратити на призи:

Спосіб заробітку: ви просто реєструєтеся і берете участь в онлайн-опитуваннях, за які отримуєте бонуси. Набрані бонуси, можна витратити на призи.

Після безкоштовної реєстрації Ви зможете пройти перші опитування і в перший же день вибрати вподобаний приз. Користуйтеся моментом поки проект свіжий!

Ось і все, вибирайте свій спосіб заробітку і проводите час в соціальній мережі з користю. Не забувайте ділитися своєю думкою в коментарях. Заробити вконтакті може кожен бажаючий!

Як заробити вк (вконтакте)
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar