Що чекати від Youtube в 2018-му

Youtube в 2018

Сьюзен Войжитски — головний виконавчий директор YouTube опублікувала в офіційному блозі плани відеоплатформи на 2018 рік. Розбираємося, що до чого.


1. Прозорість у спілкуванні з користувачами

У блогерів виникає безліч питань до команди YouTube, тому повідомлення про важливі зміни на платформі тепер будуть регулярно постити в Twitter-акаунтах @YTCreators і @TeamYouTube, а також надсилатися користувачам на пошту.

2. Нові способи отримання доходу на Youtube в 2018

За минулий рік кількість каналів з 6-ти значними числами зросла на 40%, відеохостинг розвивається. І все ж безліч каналів зіткнулися з демонетизацией відео. У 2018 YouTube ставить для себе основним пріоритетом поліпшити систему модерації контенту і вирішення проблем, пов’язаних з демонетизацією.
Також триватиме робота над додатковими джерелами доходу — це Суперчат, спонсорство в YouTube Gaming, а також фіча для продажу квитків артистів.

3. Більше взаємодії з відео

Не підписками і лайками єдиними! У 2018 YouTube планує розвивати стрімінг, сторіз та інші фішки, щоб блогери і фани могли взаємодіяти один з одним. Також обіцяють порадувати нас новими розробками у сфері AR і VR-відео.

4. Сувора політика по відношенню до порушників

Із зростанням платформи неминуче з’являються все нові правила щодо контенту. І якщо з звичайним спамом, використанням неправдивих обкладинок і видавання себе за іншого канал все зрозуміло, то для вирішення більш тонких питань YouTube став співпрацювати з організаціями в боротьбі з нетерпимістю, запобігання самогубств і фахівцями з інших важливих соціальних питань. У 2018 робота в цьому напрямку продовжиться.

YouTube буде тісно співпрацювати з офіційними новинними ресурсами, щоб поширювати достовірну інформацію.

Також розробляється система швидкого реагування на кричущі випадки, коли креатор може завдати шкоди репутації всієї компанії, як це сталося з Pewdiepie і Логаном Полом.

5. Інвестиції в навчання та освіту

На YouTube можна дізнатися все, починаючи від того, як самостійно зробити ремонт у себе у ванній і закінчуючи моделлю Всесвіту 🙂 Потенціал у безкоштовної освіти за допомогою відео дуже великий. Відеохостинг планує щільніше співпрацювати з креаторами-вчителями і лайфхакерами, мотивуючи їх створювати більше відео.

Що думаєш з цього приводу? Поділіться в коментарях!

Що чекати від Youtube в 2018-му
Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar