Як змінити якість відео YouTube на ПК і мобільному

Як змінити якість відео на Ютубі

Статтю оновлено:

Виявляється, багато новачків, користувачів на YouTube, не знають, як змінити якість відео. Отож ми розкажемо як змінити якість відео на Ютубі.

За замовчуванням на сайті Youtube стоїть автоналаштування, яке підбирає якість в залежності від швидкості вашого інтернету. І це дуже добре, адже тоді нічого не глючить і працює дуже плавно.

Відповідно, чим вища швидкість інтернету, тим вища якість відтворення ролика. Але в будь-який момент можна вручну змінити якість. Це хороша функція, що дозволяє налаштовувати ютуб під себе.

Як змінити якість відео YouTube на ПК

Відкриваємо відео, в правому нижньому куті клікаємо по іконці і вибираємо якість.

Змінити якість відео на Ютубі

Встановлюємо доступне якість і через пару митей відео змінитися. Як бачите вона виведена останнім пунктом і може мати різні значення.

Пам’ятайте, якщо автор завантажив ролик з поганою якістю, поліпшити його ніяк не вийде. Всі варіанти ви побачите в налаштуваннях. Але якщо раптом після зміни якості відео почне гальмувати, радимо знову поставити автоматичний режим.

Як змінити якість відео на YouTube з мобільного додатка

Щоб поміняти якість відео через мобільний телефон, у вас повинна бути встановлена остання версія офіційного додатка YouTube (неважливо, iphone, android або windows phone):

Через додаток відкриваємо відео і переходимо в налаштування.

Далі вибираємо вкладку “Якість”. В ній встановлюємо необхідну якість відео.

Якщо швидкість Вашого інтернету дозволяє переглядати відео в HD якості, то не нехтуйте цим. Найвища якість відтворення відео, яка зараз доступна на ютубі це 4К. В такому розширенні картинка буде виглядати просто фантастично.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar