Як змінити якість відео YouTube на ПК і мобільному

Виявляється, багато новачків, користувачів на YouTube, не знають, як змінити якість відео. Отож ми розкажемо як змінити якість відео на Ютубі.

За замовчуванням на сайті Youtube стоїть автоналаштування, яке підбирає якість в залежності від швидкості вашого інтернету. І це дуже добре, адже тоді нічого не глючить і працює дуже плавно.

Відповідно, чим вища швидкість інтернету, тим вища якість відтворення ролика. Але в будь-який момент можна вручну змінити якість. Це хороша функція, що дозволяє налаштовувати ютуб під себе.

Як змінити якість відео YouTube на ПК

Відкриваємо відео, в правому нижньому куті клікаємо по іконці і вибираємо якість.

Змінити якість відео на Ютубі

Встановлюємо доступне якість і через пару митей відео змінитися. Як бачите вона виведена останнім пунктом і може мати різні значення.

Пам’ятайте, якщо автор завантажив ролик з поганою якістю, поліпшити його ніяк не вийде. Всі варіанти ви побачите в налаштуваннях. Але якщо раптом після зміни якості відео почне гальмувати, радимо знову поставити автоматичний режим.

Як змінити якість відео на YouTube з мобільного додатка

Щоб поміняти якість відео через мобільний телефон, у вас повинна бути встановлена остання версія офіційного додатка YouTube (неважливо, iphone, android або windows phone):

Через додаток відкриваємо відео і переходимо в налаштування.

Далі вибираємо вкладку “Якість”. В ній встановлюємо необхідну якість відео.

Якщо швидкість Вашого інтернету дозволяє переглядати відео в HD якості, то не нехтуйте цим. Найвища якість відтворення відео, яка зараз доступна на ютубі це 4К. В такому розширенні картинка буде виглядати просто фантастично.

Як змінити якість відео YouTube на ПК і мобільному
Оцініть сторінку

Найкращий спосіб подякувати - поділитись статтею в соцмережах

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar